111

11 липня 2011 року на запрошення голови Тернопільської облради Олексія Кайди у Тернопіль приїде переможниця Каннського кінофестивалю – 29-річна українська кінорежисерка Марина Врода. Демонстрація стрічки «Крос», яка отримала Золоту пальмову гілку в категорії короткий метр на 64-му Каннському кінофестивалі, відбудеться у Тернопільській обласній філармонії.

Початок – о 18.00.

Кінострічка «Крос» – це п`ятнадцятихвилинна історія, побудована на спогадах автора про заняття з фізкультури. Її зйомки проходили у вересні минулого року і тривали менше тижня. Зайняті лише непрофесійні актори. Бюджет стрічки – 3,5 тисячі євро. Як зазначила сама режисер, половину суми вона надала з власної кишені.

Довідка. 1122 травня 2011 року у французькому місті Канни проходив 64-й міжнародний Каннський кінофестиваль. Журі конкурсу короткометражних фільмів на чолі з Мішелем Гондрі відзначило головною нагородою «Золота пальмова гілка» стрічку «Крос» українки Марини Вроди. Україна вдруге отримує нагороду у Каннах. Першим українцем, який здобув «Золоту пальмову гілку» був Ігор Стрембіцький. У 2005 році він отримав цю нагороду за короткометражку «Подорожні».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.