111

У п”ятницю на Театральному майдані Тернополя менеджери Тернопільського обласного  інформаційно-туристичного краєзнавчого центру закликали тернополян та гостей міста долучатися до акції-марафону  «Відпочивай на Тернопіллі!».

За словами організаторів акції, увесь туристичний сезон 2011 року кожен турист, мандрівник має можливість, подорожуючи Тернопільською областю, брати участь в акції-марафоні «Відпочивай на Тернопіллі». Суть акції полягає у тому, аби кожен турист міг відкрити для себе Тернопілля, а на згадку та підтвердження факту відвідувань конкретних туристичних об’єктів, придбати у визначених місцях невеличкі сувеніри, які називаються туристичними марками. Місця продажу марок дуже різні, це і у історичних центрах міст, як до прикладу у Чорткові чи Бучачі, а інколи у звичайних продуктових крамницях або кав’ярнях. «Але це лише додає азарту колекціонерам», – зауважує автор ідеї проведення акції-марафону, директор комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр» Лариса РИМАР.

Ще однією з  ініціатив ІНФОТУРЦЕНТРу є створення  TernoКЛУБу. «Ми запрошуємо до цього елітного туристичного клубу усіх шанувальників Тернопілля, людей, яким не байдужа подальша доля нашого регіону, усіх, хто спільно з нами  готовий відкривати Тернопілля світові та, розміщенням матеріалів про свою фірму, підприємство, спогади про власний відпочинок, підтримати перший спеціалізований туристичний  журнал  TernoTRAVEL»,- повідомила Лариса РИМАР.

Дізнатися про відпочинок на Тернопіллі, розмістити рекламу в журналі TernoTRAVEL та отримати детальнішу інформацію  про туристичні марки можна  за тел. (0352) 52-89-89 або на сайті www.ternotravel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.