111

На  яскравому спортивному шоу з нагоди початку спортивних перегонів побував голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда.

Одинадцяті Міжнародні літні змагання з санного спорту (у 2001 році було започатковано проведення міжнародних літніх змагань на санкороликах «Кубок Бони», а вже у  2003 році вони були включені в Єдиний календар Міжнародної Федерації санного спорту) розпочалися на Кременецькій санній трасі. Тернопільська обласна рада упродовж кількох років виділяє кошти на її утримання. Лише у цьому році з обласного бюджету було виділено сто тисяч гривень на  ремонт цього унікального спортивного об’єкту.             Нагадаємо, що Кременецька штучна траса в дерев’яному варіанті подібного рівня єдина в  Україні. Споруджена вона у 70-их роках минулого століття, та поспіль багатьох років з Державного бюджету  її утримання практично не фінансується.

«Ми зобов’язані допомогти такому унікальному спортивному закладу не лише виживати,- а й розвиватись, – говорить голова обласної ради  Олексій Кайда, – адже тут відбуваються міжнародні змагання, участь в яких беруть спортсмени із десятка країн світу. Це своєрідна візитівка нашого Тернопілля. Тут виховуються майбутні спортивні зірки, які своїми досягненнями прославлятимуть рідний край. Тому обласна рада всесторонньо сприятиме навчально-тренувальній базі з санного спорту, в тому числі й коштами. Це є нашою принциповою позицією. Також ми зверталися із клопотанням до уряду про включення спортивних об’єктів Тернопільщини ( санної та біатлонної трас) до переліку баз, які будуть задіяні для підготовки олімпійців 2014-2022 років, а саме це надасть можливість фінансової підтримки із Держбюджету. Лише спільні зусилля місцевої, районної, обласної рад та державної лепти допоможуть цьому унікальному об’єкту набути гідного, сучасного стану, а Кременеччині та Тернопіллю в цілому стати краєм спортивного туризму», – підкреслив очільник обласної ради.

Олексій Кайда привітав учасників змагань, побажав успіхів та перемог.

До слова, за Кубок Бони змагаються спортсмени із 7 країн світу: Словаччини, Чехії, Словенії, Польщі, Угорщини, Молдови, України.

Тренувальні заїзди на навчально-спортивній базі олімпійської підготовки «Кременець» проходили  11 та 12 серпня.

У суботу, 13 серпня, відбуватимуться змагальні заїзди та командна гонка. Нагородження учасників відбудеться о 13.00 год. 14 серпня.

Очільник обласної ради також оглянув результати ремонтних робіт на санній трасі, з’ясовував як освоюються виділені кошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.