Як Богдан Ступка святкував 70-річчя (відео)

Поділитися


Кульки, подарунки та довгі хвилини очікування! Опівдні столичний сквер поруч з Національним театром імені Івана Франка заполонили його актори, гості з квітами та випадкові перехожі.

Усі в очікуванні Богдана Ступки. 27 серпня художній керівник театру святкує свій 70-річний ювілей.

Перші подарунки – кошики з малиною, цукерки та безліч квітів, і заповітне бажання ювіляра відлітає на кількох десятках повітряних кульок. Вітання Богдану Сильвестровичу сипляться з усіх сторін – від колег, друзів, а рідні зізнаються – святкування лише починається, повідомляє 24 канал

Є вітання і від Президента України. Радник гаранта Ганна Герман просить Ступку написане Віктором Януковичем читати на самоті і зізнається у любові до творчості актора.

“Людину, яка народилась в один день з Іваном Франком, вразити чимось дуже тяжко. Він нас вражає. Ми його дуже любимо, дуже шануємо і це, справді, велика гордість української і світової культури”, – сказала радник Президента України Ганна Герман.

“Сказав добрі слова, поцілував. Я думаю, це найголовніше. А потім, далі буде, як кажуть, все тільки починається сьогодні”, – сказав актор, онук Б. Ступки Дмитро Ступка.

Театрали, які працюють з Богданом Ступкою, кажуть – чутки про його складний характер сильно перебільшені. Кажуть, як і будь-яка творча людина, він зосереджений на роботі та прагне результату. Нехай як би складно він не давався. Зізнаються – щоденно у нього вчаться та наслідують.

“Я думаю, кожна людина непроста, а, тим паче, що така – такий великий актор, як Богдан Сильвестрович. Мають бути якісь такі моменти, це нормально”, – каже актор театру ім. І. Франка Дмитро Чернов.

“Творча професія не є легкою, але завжди є думка одна, є думка друга. Варто прислуховуватися”, – сказав актор театру ім. І. Франка Іван Залуський.

“Він завжди на планерці, ніби жартуючи, каже “працювати, працювати і в праці сконати”. Це, напевно, і є оцей біг на довгу дистанцію – не розслаблятись ніколи, цього він навчив мене”, – розповідає режисер театру ім. І. Франка Юрій Одинокий.

Як стало відомо, свято Богдан Ступка планує провести скромно в колі колег та рідних. Усі ж урочистості планують на початок жовтня. Святкування відзначать театральною прем’єрою та ретроспективою фільмів за його участі. Подейкують, що проведуть і незвичний ювілейний вечір, де Богдана Сильвестровича вітатимуть у стилі “джаз” найвідоміші музиканти з України та світу.

Як байкерам у Тернополі пасажирки “сосіски” відкушували (відео)

Мер Тернополя хоче “догнати” Льоню-“космоса”?