Рекордна кількість гонщиків візьме участь у чемпіонаті Європи з водно-моторного спорту в Тернополі

Поділитися

54 спортсмени вже зареєструвалися для участі в чемпіонаті Європи з водно-моторного спорту в Тернополі, який проходитиме 26-28 серпня.

І майже половина з них – гонщики, що змагаються в класі JT-250 (юнацькому). За словами одного з організаторів європейської першості, Президента Національної федерації водно-моторного спорту України Віктора Шемчука, це безпрецедентний випадок у вітчизняній історії водно-моторного спорту: «Такого числа бажаючих позмагатися в цьому класі ми ще ніколи не реєстрували. І дуже раді, що серед наймолодших водно-моторний спорт стає популярним. До нас приїдуть спортсмени з Росії, Польщі, Австрії, Естонії, Латвії та Литви. Ми запрошуємо всіх підтримати гонщиків і, звичайно, вболівати за наших».

Міський голова Тернополя Сергій Надал вважає захід такого рівня привабливим для туристів та потенційних інвесторів.

«Знаковим є те, що рекордна кількість команд буде приймати участь у чемпіонаті Європи з водно-моторного спорту саме у Тернополі. Унікальне озеро у центрі нашого міста роками не використовувалось. Відтепер тернополяни зможуть кожного року насолоджуватись незабутнім видовищем на ставі, а гості міста переконатися, що Файне місто Тернопіль – неповторне», – зазначив Сергій Надал.

Нагадаємо, чемпіонат Європи “POWERBOATFEST-2011” відбудеться в Тернополі на міському озері 26-28 серпня. Змагання пройдуть у класах JT-250 і S-550. У рамках заходу, приуроченого до Дня міста, буде розіграний кубок мера Тернополя, за який будуть боротися спортсмени в класах Т-550 і R-2000.

Організатори – Тернопільська міська рада, проект “Український дух”, Національна федерація водно-моторного спорту України.

 

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Клас JT-250 (юнацький) – беруть участь човни серійного виробництва. Об’єм двигуна до 250 см.куб.; Швидкість до 80 км / ч. Екіпаж – 1 людина.

Клас S-550 – беруть участь катамарани. Об’єм двигуна до 550 см.куб.; Швидкість до 130 км / ч. Екіпаж – 1 людина.

Клас Т-550 – беруть участь мотолодкі. Об’єм двигуна до 550 см.куб.; Швидкість до 120 км / ч. Екіпаж – 1 людина.

Клас R-2000 – беруть участь глісери. Стаціонарний автомобільний двигун об’ємом до 2000 см.куб.; Швидкість до 150 км / ч. Екіпаж – 1 людина.

У кожному класі відбудеться 4 заїзди по 10 кіл (довжина кола 1500 м), для класу JT-250 4 заїзди по 5 кіл (довжина кола 1100 м).

Вийдемо в наш День Незалежності на Народний Марш за гідність і права!

На Лановеччині розклад уроків буде складати голова РДА