111

В рамках проекту «Туристично-рекреаційний кластер «Дністровський каньйон» тривають підготовчі роботи з облаштування в селі Устечко Заліщицького району регіонального центру водного туризму, зокрема, завершується розробка проектно-кошторисної документації на реконструкцію приміщення комунальної власності під туристично-відпочинковий центр. На ці потреби з державного бюджету виділено півмільйона гривень.

 

«До наступного туристичного сезону матимемо сучасний туристично-відпочинковий заклад, який виконуватиме функцію регіонального центру водного туризму. Село Устечко знаходиться в дуже зручному місцерозташуванні  на Дністрі і через нього проходять усі водні туристичні маршрути, – повідомила керівник проекту,  директор комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр» Лариса Римар.

«Уже в травні наступного року в Устечку плануємо прийняти перших туристів, адже поруч з новим центром, який зараз реконструюємо, є пологий берег, на якому в окремі дні висаджуються більше сотні туристів. Також в планах організація вело- та кінних прогулянок екологічною стежкою від Дністра до Червоногорода та Джуринського водоспаду», – розповідає Лариса Римар.

В новому центрі діятиме готель на 20-25 відвідувачів, кафе, більярд, прокат велосипедів, катамаранів та організація кінних прогулянок по узбережжю Дністра.

За словами керівника  проекту, ініціатива  створення такого туристичного центру має велику підтримку у місцевої влади, представників турбізнесу та громадян.

«У зв’язку із постійним  зростанням попиту на водні  сплави – туристичну родзинку нашого краю – спільними зусиллями  партнерів проекту ми маємо облаштувати сучасну сервісну інфраструктуру на  водних маршрутах по  Дністру, аби максимально забезпечити потреби туристів», – зазначила керівник ІНФОТУРЦЕНТРУ Лариса Римар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.