У Шумську вже шестикласників професійно “дресирують”

Поділитися

Упродовж вересня у загальноосвітніх школах Шумського району фахівці місцевого центру зайнятості проводять презентації інформаційного проекту «Профорієнтаційний щоденник школяра», розробленого Державним центром зайнятості спільно з Міністерством освіти і науки України.

Мали можливість ознайомитись з цим виданням й шестикласники Шумської ЗОШ № 1.

– Щоденник – перший діловий документ учня, з яким він працює протягом навчального року. А це видання є ще й порадником, який допоможе зробити крок у майбутнє доросле життя, – звернулась до дітей спеціаліст з профорієнтації РЦЗ Леся Король, – Діловий щоденник містить поради щодо того, як правильно зробити вибір професії, виявити особисті якості та спланувати кроки професійного росту. Через розважальні, інформаційні та інтерактивні творчі завдання він дає уявлення та початкові знання про світ праці та кар’єри; дасть змогу у ранньому віці напрацювати низку корисних професійних навичок.

– У профорієнтаційному щоденнику мені сподобались різноманітні тести, дані про професії та відомих людей, які зуміли досягти успіху саме завдяки вдалому вибору фаху, – поділилась своїми враженнями Яна Капінос.

Учням також розповіли про нові блоки та оновлену інформацію, яка міститься в програмно-апаратному комплексі «Профорієнтаційний термінал», що раніше встановили у школі фахівці райцентру зайнятості.

«Жінка, безробіття і бізнес» по-тернопільськи

У Теребовлі відкрили реконструйовану будівлю пожежної частини