У суботу, 29 жовтня, о 23:30 національний телеканал України і кабельний канал Футбол покажуть урочисту церемонію відкриття Арени Львів, хоча вреальності шоу пройде з 19:30 до 21:15.

Урочисте відкриття головної спортивної арени Західній Україні почнеться із занурення в історію Львова, продовжиться документальним фільмом про те,як будувався стадіон, і парадом зірок українського спорту.

 Спеціальний номер для гостей підготувала переможниця Євробачення-2004 Руслана.

Також на глядачів чекає видовищне виступ від французького цирку Plasticiens Volants. Привітати з відкриттям одного з головних спортивних арен країниприїде Президент України Віктор Янукович. Завершиться церемонія 40-хвилинним виступом співачки Anastaсia, яка спеціально прилетить в Україну для цього свята, і, звичайно, яскравим піротехнічним шоу (фейерверком)

За традицією провідними ведучими телетрансляції церемонії відкриття спортивної арени у Львові стануть Сніжана Єгорова та Юрій Кот.

Цікаво, що все це українці побачуть в режимі запису. Пямої трансляції не буде. Можливо бояться аби Президента не освистали, як на відкритті НСК “Олімпійський”?

1 comment

  1. Оля

    Мене обурює що немає прямої трасляції!Це ганьба для Львова.
    Якшо ж Львівській арені є що приховувати то навіщо ж її відкривати??
    Це вкотре доводить що у нас панує демократія!

Напишіть відгук