Контрольно-ревізійним управлінням в Тернопільській області проведено планову ревізію фінансово – господарської діяльності Кременецької  центральної районної комунальної лікарні. Встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 371 тис. гривень.

Низку порушень допущено при нарахуванні та виплаті заробітної плати. Так, окремим працівникам, які у роботі  використовують дезінфікуючі засоби, не проведено доплату в розмірі 10 відсотків посадового окладу на загальну суму 115 тис. грн. Окрім того, деякі працівники недоотримали надбавки за вислугу років, матеріальної допомоги, відрядних на загальну суму 43 тис. грн. Разом з тим, окремим працівникам зайво виплачено заробітної плати на загальну суму 19 тис.грн.

Також із загального фонду кошторису установи незаконно витрачено 127,8 тис. грн. на заробітну плату медпрацівників, які проводили платні  медичні огляди.

На оплату комунальних послуг, спожитих орендарями незаконно витрачено майже 30 тис. гривень.

П’ять тисяч гривень незаконно витрачено на придбання пального за цінами вищими, ніж передбачено тендерною документацією.

Вжитими заходами під час ревізії забезпечено усунення порушень на 138 тис. гривень.

За допущені фінансові порушення сімох осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи, повідомили “Про все” у прес – службі КРУ в Тернопільськый області

Напишіть відгук