Хто і що будує на вулиці О. Кульчицької? До цього питання привернули увагу будівельні роботи, що вже розпочалися в центрі міста. Вулиця давня, тут збереглося чимало архітектурних споруд попередньої епохи, й будівельні роботи можуть призвести до тріщин у будинках. Міський голова Тернополя Сергій Надал розповідає, що дозволу на будівництво на цій території немає, згідно декларації тут проводять лише підготовчі роботи. Замовником є ПП «Явір 90», яке у відповідності до законодавства може ставити лише вагончики та обгороджувати територію. “Крім того, для початку будівництва міське управління з питань містобудування та архітектури має надати містобудівні умови і обмеження, в яких врахують безпечність новобудови для сусідніх споруд, межі тощо. Тому загрози для архітектурних об’єктів, що поблизу, не буде”, – наголошує мер Тернополя.

Міський керманич також зауважив, що у декларації сказано, що на О. Кульчицької має бути зведений розважально-торговий офісний комплекс. Та чи потрібен він тернополянам?

–                     Ірина Скавінська (20 років): Щось нове – це завжди добре як для людей, так і для підприємства, яке вкладає в це свої інвестиції. Головне при цьому не забувати, що народ любить неординарність.

–                     Олег Руків (42 роки): Ще один «розважальний»? Та скільки того Тернополя, щоб раз-попри-раз таке відкривати? Нам і того що є вистачає, хай би вже якусь школу для розвитку дітей відкрили, чи дім допомоги хворим людям…У нас і «Подоляни», і «Атріум», і «Орнава», і «Марципан» є, тому не бачу необхідності в аналогічному комплексі.

–                     Катерина Макруцька (63 роки): Тернополяни не настільки багаті, щоб спускати гроші невідомо куди. Якщо це і буде привабливим для них, то лише на перших порах. Особисто мені здається, що  ПП хоче «зірвати джек-пот» за рахунок вигідного розміщення, як не крути, а це самісінький центр міста і гості міста відпочивають переважно тут.

Лілія Куленич

2 comments

Напишіть відгук