З початку року податкова служба на засіданнях спільних з органами місцевої влади комісій заслухала керівників 253 підприємств та організацій, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати. Про це повідомили у відділі масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Тернопільській області.

Крім цього, провели індивідуальну роз’яснювальну роботу із керівниками 245 підприємств. За результатами вжитих заходів 307 підприємств ліквідовували 22,5 млн. грн. заборгованості із виплати зарплати. Як наслідок, до бюджету додатково надійшло 5,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Також на цих комісіях заслухали керівників 375 підприємств та організацій, на яких заробітна плата виплачувалась у мінімальному чи нижче мінімального розмірах. Проведена роз’яснювальна робота з аналогічних питань у 572 підприємствах та організаціях області. В результаті 662 підприємства підвищили рівень виплати заробітної плати і, як наслідок, до бюджету надійшло 776 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. В органи прокуратури на місцях подано інформації на 809 підприємств, де мали місце факти виплати заробітної плати нижче встановленого мінімуму.

Напишіть відгук