Тринадцять професійних паломництв до Марійського духовного центру в Зарваниці відбулося в 2011 році. «Професійні прощі до Зарваниці започатковано у 2002 році, – зазначає Анна Зварич, координатор мирянського апостоляту єпархії. – Щороку їх кількість збільшується. Для мирян, які разом працюють та об’єднані професійно, вже стало гарною традицією збиратися у Зарваниці та свідчити свою віру в Господа».

22 жовтня відбулося професійне паломництво працівників контрольно-ревізійного управління Тернопільської області. Понад 130 осіб з родинами, в тому числі начальник управління Іван Панцьо, представники усіх районних управлінь області, взяли участь у спільній Святій Літургії. Владика Василь (Семенюк), Єпарх Тернопільсько-Зборівський, уділив кожному благословення. Відтак декан Зарваницький о. Володимир Топоровський вітав прочан у парафіяльній церкві та благословив присутніх мощами святих.

23 жовтня відбулася проща працівників дорожніх служб. Приблизно 600 паломників прибуло з Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Івано-Франківської,Чернівецької та Волинської областей. Божественну Літургію у соборі Матері Божої Зарваницької очолив генеральний вікарій Тернопільсько-Зборівської єпархії о. Андрій Романків. Священик привітав присутніх від імені Владики Василія.

У зверненні до прочан о. Андрій Романків говорив про велику Божу любов і милосердя до кожної людини: «Євангельські слова «Будьте милосердні, як Отець ваш милосердний» – це вершина науки, яку залишив нам Христос. Месія своїм прикладом, на противагу думці земної логіки справедливості, яка часто домінує у нашому суспільстві, кличе кожного милосердитися над іншими, любити ворогів, добро чинити нашим недругам». Священик підкреслив, що наш особистий гріх є актом немилосердя стосовно самих себе: «Хоронімо себе самих від усякого зла, адже ми – храм Святого Духа».

Після Літургії о. Андрій Романків нагородив керівників дорожніх служб грамотами та вручив Зарваницької ікони Матері Божої. Відтак відбулися водосвяття, Хресна дорога та екскурсія, яку провели семінаристи тернопільської семінарії.

 

Прес-служба єпархії

1 comment

  1. Олег

    Найкраще віруючим сприяв губернатори Коломийчук і Чижмарь. Перший збудував, а другий толково підказав священникам, як залучити максимально людей, за різними ознаками, учнів, фахівців різних галузей…А Цимбалюк хотів туди ГОТЕЛЬ запхнути! Щоб там спортивні змагання були..брєд повний..ще й кравчука привозив

Напишіть відгук