111

Михайло Ібрагімов – економіст, гендиректор ТРЦ “Подоляни” днями очолив місцевий осередок Партії промисловців і підприємців.

Саме йому доручили виконати непрості завдання консолідації та активізації підприємницьких структур області – пише “20 хвилин”. Звітно-виборна конференція облорганізації цієї партії відбулася у Тернополі 27 жовтня. У заході взяли участь делегації з усіх районних осередків партії, гості. У ході дискусії партійці проаналізували сучасний стан соціально-економічного розвитку Тернопілля, окреслили коло проблем, з якими стикаються промисловці та підприємці краю.

– Наша політична сила займає чітку нішу партії людей, яких об’єднує дія і справа, – каже Михайло Ібрагімов. – Свої подальші кроки ми спрямовуватимемо на якісну роботу, а не на голий популізм і нікому не цікаву статистику. Звісно, ми розвиватимемо місцеві осередки, але лише за принципами спільного світогляду, а не за родинними зв’язками чи шляхом адміністративного тиску. Головна наша мета: заможні люди – заможне Тернопілля!.

Нагадаємо, попереднім головою парторганізації був Василь Чубак, який нещодавно серйозно постраждав в аварії на Одещині.

1 comment

  1. Мирянин

    Наскільки відомо – Михайло Ібрагімов компетентний і енергійний організатор, проте йому вивести в “тираж” на Тернопіллі свою партійну організацію, де політичну нішу міцно тримає ВО “Свобода” мабуть буде не по силах. Хіба, що знайдуться масштабні кошти на соціальні чи інвестиційні програми, то мажоритарка може пройти в одному із округів. Це, якщо не розпорошить свої можливості і зможе вдало використати імідж Євро-2012, бо привабливо-об’єднавчої ідеологічної складової, як і в більшості партій, присутніх в політичному ареалі області, у них не існує. Хоча спробувати потрібно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.