Чубак більше “не при делах”

Поділитися

Михайло Ібрагімов – економіст, гендиректор ТРЦ “Подоляни” днями очолив місцевий осередок Партії промисловців і підприємців.

Саме йому доручили виконати непрості завдання консолідації та активізації підприємницьких структур області – пише “20 хвилин”. Звітно-виборна конференція облорганізації цієї партії відбулася у Тернополі 27 жовтня. У заході взяли участь делегації з усіх районних осередків партії, гості. У ході дискусії партійці проаналізували сучасний стан соціально-економічного розвитку Тернопілля, окреслили коло проблем, з якими стикаються промисловці та підприємці краю.

– Наша політична сила займає чітку нішу партії людей, яких об’єднує дія і справа, – каже Михайло Ібрагімов. – Свої подальші кроки ми спрямовуватимемо на якісну роботу, а не на голий популізм і нікому не цікаву статистику. Звісно, ми розвиватимемо місцеві осередки, але лише за принципами спільного світогляду, а не за родинними зв’язками чи шляхом адміністративного тиску. Головна наша мета: заможні люди – заможне Тернопілля!.

Нагадаємо, попереднім головою парторганізації був Василь Чубак, який нещодавно серйозно постраждав в аварії на Одещині.

Особливий фестиваль – для особливих дітей

Надалу терміново потрібне щеплення…