Особливий фестиваль – для особливих дітей

Поділитися

Зовсім скоро у Тернополі проходитиме добре відомий усім обласний фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе» . Такий захід відбуватиметься вже у сімнадцятий раз. 8 грудня в приміщенні Палацу культури “Березіль” діти з цілої області знову показуватимуть свої вміння і невичерпні таланти.

Як розповіли в обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, минулого року глядачами в залі були діти із малозабезпечених, багатодітних, прийомних сімей та з дитячих будинків сімейного типу. Всього на гала-концерт до Тернополя тоді приїхало близько 800 дітей з особливими потребами.

Обласний фестиваль дитячої творчості «Повір у себе» вперше відбувся у 1994 році, і з того часу він проводиться щороку . За приблизними підрахунками, до цього часу участь у фестивалі взяло вже близько 15 тисяч дітей. Нагадаємо, що його метою є поліпшення стану забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей, в тому числі дітей-інвалідів, реалізації їх прав на гармонійний розвиток.

В рамках роботи творчого злету пройде й виставка мистецьких робіт дітей з особливими потребами “У країні дитинства”.  Проведенню обласного фестивалю передуватимуть відбіркові тури, яку пройдуть в усіх районах нашого краю.

Лілія Куленич

Тернопільські підлітки “на межі” злочину

Чубак більше “не при делах”