Цілодобові магазини пройдуть контроль якості та поділяться грошима

Поділитися

Міський голова Сергій Надал дав розпорядження начальнику управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Василю Хомінцю підготувати соціальний проект за участі підприємців, які займаються нічною торгівлею, – повідомляє “Номер один”.

Що доброго для тернополян робитимуть підприємці, і в яку суму це їх обійдеться, наразі невідомо. Однак за попередньою інформацію, їх зобов’яжуть підтримати медичні заклади міста, придбавши обладнання чи медикаменти.

На думку мера, дана категорія бізнесменів має перевагу над рештою підприємців, поза як виручка у них більша. Крім того, працювати уночі доволі вигідно, адже згідно вимог, власники магазинів мали б на нічний період наймати охорону. Натомість вони обходять цю вимогу стороною, замінивши охоронця продавцем, отримуючи при цьому додатковий прибуток.

Також міський голова зобов’язав дане управління посилити контроль над роботою нічних закладів торгівлі, зокрема, перевірити наявність камер зовнішнього спостереження, проаналізувати дані муніципальної міліції. До слова, усі підприємці, які просять у міської ради дозвіл на встановлення нічного режиму роботи, зобов’язуються у разі позитивного результату, підвищити розмір зарплати працівників до 2100 грн.

Тернопільський “Party Club”, він же “Ibiza” працює незаконно. Надал розбереться

Невмілий вбивця чи живуча жертва?