“Капітан Парій” та “Герой Танцоров” пішли у довгострокову відпустку

Поділитися

Вчора, 6 листопада, востаннє у цьому році теплохід “Капітан Парій” вийшов на води Тернопільського ставу. Тепер він до березня 2012 чекатиме разом із “Героєм Танцоровим” на берегах озера, поки не розпочнеться новий сезон навігації, а з ним і нові клопоти. Обидва теплоходибули збудовані ще у 60-тих роках, тому все частіше вимагають ремонту. В “особливо важкому стані” знаходиться “Герой Танцоров”, мотор якого працював наповну з 1985 року, проте зараз вимагає “швидкого хірургічного втручання”.

Щорічно у березні судна проходять повну перевірку до готовності знову вийти на службу людям, а вже у травні приймають своїх пасажирів на борт. Тарас Парій (- капітан одноіменного корабля, – прим. авт.) розповідає, що останніми роками приходиться працювати у збиток собі, адже вартість “заправки” окуповується за 20 проданих квитків. “Тернопільські судна працюють заради прогулянки тернополян, – каже пан Парій. – Влітку вони обидва завжди плавають повні людей. На судні “Капітан Парій” можуть одночасно покататися 80 осіб, на теплоході “Герой Танцоров” – 70”.

Капітан теплохода задумується над майбутнім і вже будує плани, які за фінансової підтримки та допомоги згодом можуть реалізуватися. Так, у перспективі, за хорошим прикладом  інших, на теплоходах можливо розвиватиметься й новий для Тернополя напрямок – ресторанний…прямісінько серед вод Тернопільського ставу.

Лілія Куленич

ТАНГ відроджуватиме українські традиції

Надала критикували в прямому ефірі. Чекаємо захисної реакції?