111

жорстоке вбивство на Тернопільщині

На Тернопільщині до восьми років позбавлення волі засудили 71-річного пенсіонера – мешканця села Гадинківці Гусятинського району, котрий вбив дружину ножицями. Про це повідомили сьогодні у відділі зв’язків з громадськістю УМВС України в області.

Зі слів пенсіонера, сварки зі значно молодшою  від нього дружиною виникали в сім’ї  через гроші, які він отримав за продаж власного будинку, а пізніше, на просьбу співмешканки, позичив її синові від першого чоловіка. Після останньої сутички схопив ножиці, що лежали на столі, та проштрикнув гострим кінцем  шию жінки. Швидку нападник не викликав, тож дружина померла від втрати крові. Сам же вийшов з дому і більше не повертався.

Тіло жертви вранці знайшли міліціонери, їм про “знахідку” повідомила сусідка загиблої. Того ж дня оперативники затримали пенсіонера. Вбивця намагався захищатись і всіляко виправдовувати свійпоступок, мовляв, цебула самооборона. Та значних ушкоджень на тілі пенсіонера оперативники не виявили, лише кілька синців та подряпин. Отож, суд остаточно визнав чоловіка винним у скоєнні умисного вбивства. І, навряд, зловмисник ще побачить колись життя за межами в’язниці…вік поважний, та нерозсудливість цим не оправдаєш.

Лілія Куленич

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.