111

22 листопада 2011 року відбулася сесія Підволочиської районної ради, на якій розглянули зміни до бюджету. На засіданні сесії фракція ВО “Свобода” звернулась до депутатів та правоохоронних органів з приводу злочинних дій влади, а саме вимагання посадовими особами вступати своїм підлеглим в Партію регіонів. Керівник фракції “Свободи” Ольга Качмарик-Комарніцька звернулась також до громади району, аби не піддавалися тиску і не боялися погроз керівників.

“Вже від сьогодні ми можемо спостерігати як порушується законодавство та готуються масові порушення в наступній виборчій кампанії. Ми спостерігаємо як Підволочиська районна державна адміністрація перетворюється у виборчий штаб Партії регіонів і починає використовувати адміністративний ресурс.

Звичайно, що люди накопичують свій гнів між собою і бояться заявити про тиск правоохоронним органам, боячись втратити своє місце роботи. Їх залякують. Я переконаний, що такі вказівки і такі методи боротьби за владу використовує голова Тернопільської ОДА В.А. Хоптян. Це методи притаманні комуністичним пережиткам і втілюються зараз у життя. Голови адміністрацій зараз ведуть активні переговори з підприємцями, залякуючи їх податковою, господарниками, керівниками управлінь, головами сільських рад.

Ми вважаємо,що такі дії є прямим порушенням законодавства і готується великий злочин. Правоохоронні органи та прокуратура повинні негайно втрутитися в цей процес, а людей закликаємо не піддаватися тиску і не боятися. Від нашої позиції зараз буде залежати якою буде держава в майбутньому”, – зазначив депутат Тернопільської обласної ради, керівник міської організації ВО “Свобода” Роман Навроцький, повідомили “Про все” у прес-службі Підволочиської районної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.