В Тернополі буде футбол на каблуках?

Поділитися

Як повідомляє сайт Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, в рамках реалізації підпроекту «Fair play – Чесна гра» Національного соціального проекту до Євро-2012 «Давай разом!» активно розвиватиметься дівчачий футбол – близько 40% учнівської та студентської молоді, яку безкоштовно на спортивних майданчиках та стадіонах навчатимуть футболу, становитимуть дівчата. Про це йшлося 11 листопада під час круглого столу «Футбол об’єднує – Чесна гра», присвяченому реалізації підпроекту «Fair play – Чесна гра» Національного соціального проекту до Євро-2012 «Давай разом!».

Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін зазначив, що   проект «Давай разом! Чесна гра» спрямований на розвиток молоді через футбол. «Ми надаємо цьому проекту дуже важливого значення, оскільки здоров’я нашої молоді напряму пов’язане із здоровим, рухливим способом життя. Опитування молоді щодо ставлення до здоров’я, які проводилися нами, засвідчили, що близько третини молодих людей оцінюють свій стан здоров’я як незадовільний, при цьому майже половина хлопців та третина дівчат палять цигарки, а близько 68% хлопців і 64% дівчат – вживають алкоголь. На порядку денному держави – турбота про здоров’я нації, виховання розуміння невіддільності здоров’я від спорту», – сказав Глава спортивного відомства і наголосив, що масштабність чемпіонату ЄВРО-2012 сприяє заходам, які будуть відволікати дітей та молодь від шкідливих звичок, виховувати в них відповідальність за своє життя, схиляти до рухливого способу життя.

«Ми плануємо задіяти волонтерів-тренерів на близько 200 спортмайданчиках  – насамперед у містах, які приймають Євро-2012, залучити до футболу десятки тисяч дітей», – сказав Равіль Сафіуллін і закликав об’єднатися для цієї благородної справи.

Директор KtW в Києві Хайко Яннерманн, зазначив, що дізнавшись про кампанію, запропонував Німецькому Уряду надати допомогу організаторам «Fair play – Чесна гра» – провести модернізацію спортивних майданчиків у школах Львова та Києва. Зараз робота триває в 16 школах, дві з яких – школи для дітей з особливими потребами.

Нагадуємо, Проект «Fair play – Чесна гра», охопить дівчаток та хлопчиків віком від 12 до 20 років по всій Україні.  Заняття проходитимуть у формі безкоштовних футбольних тренувань. При цьому школам та іншим закладам, на базі яких проводяться тренування, постачатиметься спортивне обладнання, а діти отримуватимуть необхідне екіпірування. Cfvt ; yавчання тренерів розпочинається восени цього року, а проект триватиме до кінця 2012.

СНІД-чума XXI-го століття. Тернопільщина, на жаль, “не пасе задніх”

Життєві історії від Ольги Чорної: Два перстені