Вся Тернопільщина потребує інвестицій, а Хоптян переймається Гусятином

Поділитися

 Губернатор Тернопільської області Валентин Хоптян ознайомився із ходом будівельних робіт на станції другого підйому води в улюбленому Гусятині. «До мене звернулися мешканці міста, районна влада, з проханням посприяти у будівництві такого об’єкта. Цю ініціативу підтримало й керівництво держави, виділивши в цьому році на необхідні роботи 4 мільйони гривень. Керівники району та будівельники  запевняють, що до 20 грудня об’єкт буде введено в експлуатацію», – каже  голова облдержадміністрації. За його словами, це дасть можливість суттєво знизити вартість води в місті.

 Валентин Антонович зазначив, що подібна робота буде проводитися й в інших регіонах нашого краю. Він також пообіцяв, що особисто буде присутній на всіх об’єктах, де проводиться будівництво та реконструкція з залученням державних коштів, аби пересвідчитися в якості робіт та дотриманні термінів.

До слова, цього року з державного бюджету для Тернопільщини виділено 91 мільйон гривень…мало цього чи достатньо буде видно вже вході самої роботи, але,скоріш за все, грошей не вистачить, адже планів надто багато, роботи – непочатий край…А вже «на носі» Євро-2012 і Тернопільщина потребує значних капіталовкладень, аби достойно прийняти європейських туристів та вболівальників.

Лілія Куленич

Діти Тернопілля отримали призи за “своїх рятувальників”

Справа Щепановського стоїть на місці…незворушно