Поки опозиція зазнає утисків, в Гусятинському районі «свободівці» отримують земельні ділянки

Поділитися

Згортання демократії та введення тоталітарного режиму в Україні не помічають хіба що мертві. Загарбницька влада своїми реформами оббирає українців. А ті, хто насмілюється протистояти Януковичу і компанії, попадають під жорсткий пресинг з боку правоохоронних та контролюючих органів. Яскравими прикладами цього є політично-вмотивовані кримінальні справи щодо Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших колишніх урядовців, які нині перебувають в опозиції.

Однак, не всі опозиційні партії потрапили в немилість до влади. Напрочуд дивною складається ситуація з партією ВО «Свобода». З наближенням чергових парламентських виборів саме Тягнибок та його однопартійці часто появляються в ефірах провладних телеканалів. Зовсім не чути про будь-які переслідування «свободівців».

Більше того, нещодавно, в Гусятинському районі, яким керує сама дружина губернатора, депутат райради від ВО «Свобода» отримала від голови РДА клаптик земельки.

На самого Миколая голова районної державної адміністрації видав розпорядження № 830 про виділення депутату районної ради від ВО «Свобода» Патолі Таїсії Іванівні, яким надав їй у власність 2 гектари землі для ведення особистого селянського господарства на території Гадинківської сільської ради. Водночас, того ж дня згідно із розпорядженням №828 ще 2 гектари землі поруч отримав родич депутатки – Патола Андрій Зіновійович.

З однієї сторони, прив’язка політичної складової до цих подій може бути зайвою. Адже, кожен громадянин, не зважаючи на приналежність до однієї чи іншої партії, має право на отримання земельної ділянки, повідомляє інфопростір

Однак, враховуючи постійні заяви Олега Тягнибока та представників ВО «Свобода» про неправильність такого розподілу української землі ймовірно не всі «свободівці» готові дотримуватись програмних засад цієї партії.

На Тернопіллі затримано порушників правил полювання

Не рубай ялинку!