Документи свідчать, що губернатор Тернопільщи не просто причетний до скандальної автокатастрофи (відео, фото)

Поділитися

Сьогодні народний депутат України Василь Деревляний повідомив журналістів національних та місцевих ЗМІ про те, що голова Тернопільської обласної адміністрації Валентин Хоптян причетний до автокатастрофи, яка забрала людське життя і покалічила дві людини. На підтвердження своїх слів нардеп ознайомив присутніх їз наявними документами.

 

Нагадаємо, що аварія трапилась 31 грудня сталася аварія, в якій автомобіль Toyota Land Cruiser, державний номерний знак ВО 5555 АР вбив одну людину, а ще дві – травмовані.

Лише через кілька днів губернатор скликав прес-конференцію на якій повідомив, що не причетний до аварії. За словами високопосадовця, він у цей час був у столиці на зустрічі Нового року. Проте, до слів губернатора громадськість поставилась доволі критично. Було чимало протиріч у його відповідях на питання, тряслись руки.

Сьогодні народний депутат Василь Деревляний, здається, не просто розтавив акценти у даній справі, а фактично забив останнього цвяха в політичну кар’єру губернатора. Чи аргументовано це зробив народний депутат? Чи були його аргументи переконливі? Судіть самі – переглянувши відеозапис. Про аварію мова на прес-конференції зайшла з 4 хвилини 45 секунди.

Після наведених аргументів президенту залишається єдине – звільнити Хоптяна за поширену неправду і почати нарешті об’єктивне розслідування.

Проте, звісно, ми розуміємо у якій країні живемо.


Сьогодні у Тернополі презентація літературного клубу «Читальні сходини»

Перша особа партії «Наша Україна» на Тернопільщині Петро Мандзій розповів про свою «камасутру»