111

Сьогодні народний депутат України Василь Деревляний повідомив журналістів національних та місцевих ЗМІ про те, що голова Тернопільської обласної адміністрації Валентин Хоптян причетний до автокатастрофи, яка забрала людське життя і покалічила дві людини. На підтвердження своїх слів нардеп ознайомив присутніх їз наявними документами.

 

Нагадаємо, що аварія трапилась 31 грудня сталася аварія, в якій автомобіль Toyota Land Cruiser, державний номерний знак ВО 5555 АР вбив одну людину, а ще дві – травмовані.

Лише через кілька днів губернатор скликав прес-конференцію на якій повідомив, що не причетний до аварії. За словами високопосадовця, він у цей час був у столиці на зустрічі Нового року. Проте, до слів губернатора громадськість поставилась доволі критично. Було чимало протиріч у його відповідях на питання, тряслись руки.

Сьогодні народний депутат Василь Деревляний, здається, не просто розтавив акценти у даній справі, а фактично забив останнього цвяха в політичну кар’єру губернатора. Чи аргументовано це зробив народний депутат? Чи були його аргументи переконливі? Судіть самі – переглянувши відеозапис. Про аварію мова на прес-конференції зайшла з 4 хвилини 45 секунди.

Після наведених аргументів президенту залишається єдине – звільнити Хоптяна за поширену неправду і почати нарешті об’єктивне розслідування.

Проте, звісно, ми розуміємо у якій країні живемо.


4 comments

 1. NIK

  Досить переконливо,але хотілось б почути постраждалих і інших свідків аваріїї в фото -аудіо -відеорегістраторах…..Все ж таки виглядає ,що повтікали як щурі ,лишивши людей напризволяще….

 2. Alex

  Ти би Вася докази показав. Говорить брехню нічим не обгрунтовану. А ви чесні люди ведіться…

 3. Павло Петрович

  Хоч деревляний не дуже вміє говорити, але тут розповів зрозуміло..Головне з документами,які прямо кажуть: машина була, отримали задурно, договір розривати не має сенсу, бо безкоштовна оренда..Хоптян вийшов брехуном. Це по-перше. А по-друге, і це найстрашніше – причетним до вбивства!!! Чи він був за кермом, чи не він – не гра ролі. Він утік на джипі, який вбив людину!!! Янукович мусить відреагувати..і для чого янику захищати цього бригадира-Хоптяна???

 4. Олеся

  А в Гусятині всі кажуть, що пора Хоптяншу гнати..замордувала усіх…Вона ж теж причетна до злочину..вона була в тому джипі!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.