Перша особа партії «Наша Україна» на Тернопільщині Петро Мандзій розповів про свою «камасутру»

Поділитися

Інтернет-газета «Про все» поспілкувалась з лідером «нашоукраїнців» на Тернопіллі Петром Мандзієм, щоб дізнатися про його партійну позицію щодо створення єдиного фронту національно-демократичних партій в нашому краї на парламенських виборах у жовтні цього року.  Причиною нашої розмови стала публічна заява головного бютівця Тернопільщини Василя Деревляного щодо принципів  формування погодженого списку мажоритарників до Верховної Ради.

-Пане Петре, сьогодні відбулась прес-конференція народного депутата України Василя Деревляного. Йшлося про формування єдиного опозиційного фронту партій на Тернопільщині: «Батьківщини», «Свободи» та «Фронту змін». «Наша Україна не входить. Чому? Прокоментуйте:  ваша партія не приєднується чи вас просто не беруть?

– По-перше, Деревляний завжди видає  бажане за дійсне.  І не він вирішує ту всю політику, домовленості, які відбуваються на рівні Києва. Він вже один раз сказав, що округи поділили, потім ще щось заявляв. На сьогоднішній день відбуваються лише розмови про початок переговорів, які повинні привести до консолідації. На сьогоднішній день відкидання будь-якої політичної сили, яка має, наприклад, 1 чи 2 відсотки, це теж є негативом. А так вийти на трибуну, як він виходить і всім каже, що все давно розділено – ми вже це бачили.  Закінчується це все фіаско. Я би просив дуже таких політиків, народних депутатів, говорити те, що є дійсно, а не те, що вони бажають  чи дурять народ.  Так і напиши з великої букви – дурять народ!

– Добре, напишемо. Чи  в «Нашої України», звичайно попередньо, кандидати на мажоритарні округи?

– Є. Ми проводили праймеріз на території Бучацького, Бережанського  і Козівського районів.

– Можете назвати фамілію лідера по вашому дослідженню?

– Так. Це Валентин Наливайченко. За результатами праймерізу він займає лідируючі позиції.  Друге, не менш важливе: він працює на території цього округу не дуже довго, починаючи з Рукомишля. Думаю, Вам це відомо. Стільки там зроблено. Особливо з точки зору національної пам’яті. Досі там не бачили жодного народного депутата з Тернопільщини. Щоб хоч заніс на цей округ, напиши обов’язково, хоча б мішок солі за чотири роки.  Тепер усі згадали, бо хотять знову до Верховної Ради. Зробили по три – п’ять ходок  і хочуть ще й шосту. Я проти тих, хто вже йде по четвертому – п’ятому колу. Мають бути молоді, європейсько налаштовані освічені люди.

-Чи є у Вас з терн опілля кандидати? Чи лише зі столиці?

– Можуть бути і звідти, і звідти. Але інші люди. А ті, що хочуть стати по третьому заходу – нічого вони не зроблять.

– А чи є у Вас кандидати з Тернопільської області? Можете назвати прізвища?

– На сьогодні ми розглядаємо питання по південному округу – Чортківському.

Під закінчення нашої розмови Петро Мандзій зазначив: «Ви бачили, хто вийшов на сцену – ті, які пройшли по третьому колу. Нині вони записались до Арсенія Яценюка. Через 5 років буде ще хтось, то вони й туди запишуться. Я це відкидаю. Вони такі демократичні депутати, як не знаю що…»

Документи свідчать, що губернатор Тернопільщи не просто причетний до скандальної автокатастрофи (відео, фото)

«Київстар» підключив до інтернету Тернопільську школу-інтернат для дітей з особливими потребами