Екс-губернатор Тернопільщини критикує прем’єра Азарова за саботаж реформ

Поділитися

Зустріч прем’єра Микола Азарова з фракцією Партії регіонів супроводжувалася скандалом – главу уряду звинуватили в саботажі реформ.

Про це повідомляють джерела “Української правди”

За їхніми словами, зустріч, яка відбулася в середу ввечері без участі преси, проходила на підвищених тонах.

Зокрема, кажуть джерела, несподівано критику на адресу уряду дозволив собі голова фракції Олександр Єфремов.

“Єфремов прямо запитав у Азарова – чому ми, депутати, маємо виступати адвокатами неякісних законопроектів уряду”, – переповів співрозмовник “Української правди”.

У свою чергу, регіонал Ярослав Сухий заявив Азарову: “У мене таке враження, що уряд не проводить реформи, а саботує їх”.

Критично виступив Андрій Деркач, який висловив обурення непрозорим розподілом ліцензій на цифрове мовлення – і в підсумку його телекомпанія “Ера” її також не отримала.

Деркача підтримав Сухий, який сказав, що після того, як в ліцензіях відмовили багатьом регіональним телекомпаніям, годі сподіватися на їхню лояльність на парламентських виборах.

За словами джерел, також з критикою на адресу уряду та влади загалом виступили регіонали Ігор Плохой, Григорій Смітюх та Володимир Ландік.

У Кременці так грають, як у Віденській опері

Кредитори ДП «Зарубинський спиртовий завод», що в Збаразькому районі на Тернопільщині, кілька років не можуть “відвоювати” 685 тисяч гривень