Генеральна прокуратура зайнялась регіональним відділенням Фонду державного майна по Тернопільській області

Генеральна прокуратура України розпочала перевірку за депутатським запитом народного депутата України Василя Деревляного з приводу невжиття службовими особами регіонального відділення Фонду державного майна по Тернопільській області до реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна, які отримано в рахунок погашення боргу на виконання судового рішення та з інших питань. Про це йдеться в листі заступника генпрокурора А.Пришко.
Щоб з’ясувати, чому Тернопільська область не може отримати більш, як 5 мільйонів гривень від колишніх покупців Тернопільського аеропорту, Василь Деревляний направив запит до Генерального прокурора, повідомляє сайт місцевої “Батьківщини”

Як йдеться у запиті, у 2007 році Львівський апеляційний господарський суд розглядав апеляційну скаргу ПП «СЦ-Сервіс-Центр Стрий» на рішення господарського суду Тернопільської області від 21.09.2006 року у справі №1/151-3079, яким за позовом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Тернопільській області розірвано договір купівлі-продажу Тернопільського аеропорту від 09.06.2006 року і стягнуто з відповідача неустойку в сумі 5 млн. 401 тис. 36 грн.

Львівський апеляційний господарський суд своїм рішенням залишив рішення господарського суду Тернопільської області без змін. Таким чином, Тернопільський аеропорт залишився у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, а ПП «СЦ-Сервіс-Центр Стрий» зобов’язане було сплатити на користь Тернопільської обласної ради в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Тернопільській області зазначені кошти, і які мали б надійти у бюджет Тернопільської області.

Як стало відомо народному депутатові Василеві Деревляному, 17 листопада 2011 року в порядку ст. 62 Закону України «Про виконавчу провадження» нереалізоване майно боржника на прилюдних торгах передано Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Тернопільській області в рахунок погашення заборгованості.

Проте, Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Тернопільській області належним чином не вживаються заходи направлені на реєстрацію права власності на це майно.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Як тернопільському гумористу шанувальники подарували телевізор за 500 доларів

Іван Стойко говорив про “привидів 2011” та “міражі 2012”