Олег Тягнибок: Нам треба виштовхати українофобію та її носіїв з нашої, Богом даної, землі

Поділитися

26 лютого 2012 року лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок відвідав Тернопільщину. У Підгайцях, Козовій та Бережанах відбулися зустрічі громади з Олегом Тягнибоком і депутатами-cвободівцями обласної та районної рад.

“Українська нація має зробити вирішальний крок під час виборів до Верховної Ради України у цьому році”, – наголосив лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” на одній із зустрічей. Він зазначив, що цьогорічні вибори вирішать: або в Україні запанує український парламент, або і надалі матимемо те, що маємо зараз.

“Схема правління режиму Януковича виглядає таким чином: прийшли, як мародери, запхали свої руки в бюджет, роздерибанили народні гроші й ресурси між собою і втекли. Така влада має бути усунена в Україні. Влада в нас має бути справедливою і національною, влада в нас має дбати про кожного українця. Та, жаль, з огляду на те, що ми зараз маємо, то поки що цього сказати не можна”.

Олег Тягнибок додав, що зараз здійснюється тотальний наступ на все українське. Відтак завданням націоналістів є попередити і не допустити цього. “Українофобія – головна ідеологічна характеристика режиму Януковича. А при владі в Україні етнічних українців немає взагалі. Триває планомірне витіснення українців з нашої, Богом даної, землі. Змінити цю ситуацію на користь українців – одне з основних завдань, яке декларує Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Нам треба виштовхати українофобію та її носіїв з нашої, Богом даної, землі”.

Під час зустрічей Олег Тягнибок також розповів про підписання Угоди про спільні дії об’єднаної опозиції та діяльність Комітету опору диктатурі.

“Найважливіше наше завдання зараз – побороти українофобський режим Януковича. Опозиційні сили повинні виробити спільний план дій до, а також після парламентських виборів. Перед поділом округів слід узгодити чітку стратегію законодавчих ініціатив, спільних голосувань та дій у новообраному парламенті, тому що без цього будь-яке об’єднання в очах українців знову буде виглядати пустопорожніми деклараціями.

Серед першочергових законодавчих ініціатив “Свободи” після створення у Верховній Раді потужної націоналістичної фракції – закон про імпічмент Януковичу, постанова про відставку уряду Азарова-Тігіпка, новий справедливий Податковий кодекс, закони про заборону торгівлі землею та приватизації стратегічних підприємств, кодекс законів “Про вибори” за пропорційною системою з відкритими виборчими списками”, – зазначив лідер ВО “Свобода”.

Прес-служба Тернопільської обласної організації

 Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

У Кременці обговорювали законопроект, який стосується майбутнього лаври

28 лютого – пряма телефонна лінія до найпотужнішого ріелтора Тернопільщини