111

26 лютого 2012 року лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок відвідав Тернопільщину. У Підгайцях, Козовій та Бережанах відбулися зустрічі громади з Олегом Тягнибоком і депутатами-cвободівцями обласної та районної рад.

“Українська нація має зробити вирішальний крок під час виборів до Верховної Ради України у цьому році”, – наголосив лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” на одній із зустрічей. Він зазначив, що цьогорічні вибори вирішать: або в Україні запанує український парламент, або і надалі матимемо те, що маємо зараз.

“Схема правління режиму Януковича виглядає таким чином: прийшли, як мародери, запхали свої руки в бюджет, роздерибанили народні гроші й ресурси між собою і втекли. Така влада має бути усунена в Україні. Влада в нас має бути справедливою і національною, влада в нас має дбати про кожного українця. Та, жаль, з огляду на те, що ми зараз маємо, то поки що цього сказати не можна”.

Олег Тягнибок додав, що зараз здійснюється тотальний наступ на все українське. Відтак завданням націоналістів є попередити і не допустити цього. “Українофобія – головна ідеологічна характеристика режиму Януковича. А при владі в Україні етнічних українців немає взагалі. Триває планомірне витіснення українців з нашої, Богом даної, землі. Змінити цю ситуацію на користь українців – одне з основних завдань, яке декларує Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Нам треба виштовхати українофобію та її носіїв з нашої, Богом даної, землі”.

Під час зустрічей Олег Тягнибок також розповів про підписання Угоди про спільні дії об’єднаної опозиції та діяльність Комітету опору диктатурі.

“Найважливіше наше завдання зараз – побороти українофобський режим Януковича. Опозиційні сили повинні виробити спільний план дій до, а також після парламентських виборів. Перед поділом округів слід узгодити чітку стратегію законодавчих ініціатив, спільних голосувань та дій у новообраному парламенті, тому що без цього будь-яке об’єднання в очах українців знову буде виглядати пустопорожніми деклараціями.

Серед першочергових законодавчих ініціатив “Свободи” після створення у Верховній Раді потужної націоналістичної фракції – закон про імпічмент Януковичу, постанова про відставку уряду Азарова-Тігіпка, новий справедливий Податковий кодекс, закони про заборону торгівлі землею та приватизації стратегічних підприємств, кодекс законів “Про вибори” за пропорційною системою з відкритими виборчими списками”, – зазначив лідер ВО “Свобода”.

Прес-служба Тернопільської обласної організації

 Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

24 comments

 1. lsd666

  нехай на Сходы борется, на Заходы ытак все ясно!

 2. службовець

  коли він вже перестане розказувати сон сивоі кобили!!!!!!!!!!!він і його команда ітак вже всьо показали!!!!!!!!в ЛЬВОВІ іх вже ніхто не спринімає серйозно тому він хоче балатуватись по ТЕРНОПОЛЮ але тут теж скоро так буде!!!!!!!!!!!!вони вже задовбали своім патріотизмом і більше нічого-ГНАТИ ІХ ВСІХ ТРЕБА З НАШОІ ОБЛАСТІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Украінець

   Шо гроші ПРдунів відпрацьовуеш москальське лайно? Ще не вмерла Україна і її сини, тож позатуляйте рота, москальська сволота! Якщо щось не влаштовує: валіза – вокзал – москалія! Там робіть та кажіть що забажаєте! А нам не треба вказувать,що нам рбити та кого шанувати, тим паче, що ми у себе вдома. Мудрі люди кажуть: “в чужий монастир зі своїм уставом не суйся”

 3. Тарас

  колись я вірив йому. Зараз-ні! Переживає за свій бізнес ! Де він був, коли всіх давили !!! Сидів вдома, як справжній українець з салом біля теплої жінки. Не йде мова про Тимошенко і Луценко, а про нищення незалежності держави. ЯКЩО ВИЙДЕ ТИМОШЕНКО,БУДУ ГОЛОСУВАТИ … ,НЕ ТОМУ,ЩО ВОНА МЕНІ ПОДОБАЕТЬСЯ, А ТОМУ, ЩО ЗАРАЗ БУДЕ САДИТИ ВЖЕ НАРЕШТІ ющенка, януковича.

  1. Кортик

   не вірю я твоїм словам, Тарасе. Звичайний піар за Юльку, яка теж зробила немало лиха Україні. Газ – це теж її провина. Чому ж вона раніше не посадила Януковича? Бо їй самій є за що сидіти, не за те, що Янукович їй приписує, але повір є за що. Порівняно з нею той же кволий Ющенко – божий одуванчик. У неї була ідея фікс стати президентом ще бувши прем’єром, тому і пересварилася зі всіма колегами. Не вірю я їй. Треба нових і молодих депутатів. Або Яценюка, або Кличка. Це моя думка.

  2. garin

   Ну, оце справжня українська думка – не тому, що.., а тому, що Це дуже знвйомий тест – виб”ю собі око, щоби у моєї тещи був зять кривий , Хай буде курва, хай буде нізити державу, аби тільки тих посадила. Найяскравівший
   прояв українського менталітету. Щоби у сусіда теєж корова…

 4. Олександр

  Вы можете себе представить татарина на должности президента россии.А их процентном отношении намного больше чем русских вукраине да емирусский они знают на порядок лучше чем русслие.Я родился и вырос вТатарстане.Я непротив русских в правительстве Украины ежели как минимум были умнее теперешних и небыли бы Кровосисями.

 5. Ярослав

  Я с 2005 года в Нашей Украине , но на этих выборах буду голосовать за Свободу, невижу для себя другой альтернативы. Живу к стати в центраьной Украине – Днепрожидовск.

 6. alexosis

  Голосовать за националиста Бандеру никогда, это равно бытью под сапогом диктатора фашиста.

  1. місьо

   Старе як світ: розділяй і володарюй. Бійтеся бійтеся націоналістів, а бандюки хай живуть як у раю.

  2. Олександр

   вы просто полуграмотный дебил.

 7. kater

  Сліпій казав-побачмо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. Українець

  СВОБОДА – єдина проукраїнська сила в Україні !

 9. Гость

  Ошибаетесь НЕ господин тягни-в-….! Если бог вообще кому то и давал землю,то это точно НЕ вам и не вашим боевикам.Ну а если вашим придуркам и придется обращаться к земле,то только в гробах.Тогда и можно будет всем вам сказать,что бог (если он есть) таки дал вам землю!

  1. Hesyo

   Я взагалі не розумію: ЩО роблять жидо-масони в обговоренні таких питань, як свобода в Україні, “СВОБОДА” в Україні і т.д. Я ще розумію, чого по цих питаннях виступає безграмотний татарин. А от хто проплатив войовничого жидомасона? І чого питається цей “пан” погрожує вільнолюбним українським хлопакам гробами в їх вільній землі? А може тому, що в Україні поки що при владі його годувальники жидомасонобандюки? Так хай не думає, що їхня АГОНІЯ буде продовжуватися довго. Кінець вже близько, тому вони так вперто українофобствують. Та не все вервиці витись! Скоро прийде звільнення!!!

 10. freedom

  Тримаймося разом, українці , а також ті люди, хто вірить в стражденну Україну і допомагають нам звільнитися від демонізму. Подивіться, як демони ненавидять українське, лютують, звірствують, нищать все і всіх, дирибанять нашу землю?? Чому вони не нападають на комуністів, литвинівців, регіонів? Скільки горя приніс цей диявольський пролєтар-убивця! І нині харчується їхніми душами!Страждали наші діди, батьки, ми, якщо не знищим цих убивць, то страждатимуть і наші діти. Боротись треба всім за Україну, бо настане наш крах не тільки моральний, а й фізичний. Ще більший страх наганяє совковий люд! Демони користуються цим совковим людом. Можливо настав час змін?

 11. freedom

  Спокійний ніякий БЮТ, ліберал А. Яценюк. з своєю малою непатріотичною спільнотою, а тим більше далекий від всього українського боксер В.Кличко нічого не змінять для людей, для нашої держави, якщо люди за них проголосують. Це буде для хохми, та для їхнього збагачення! Хочете ще довгих 5 років сміху, знущань над собою, то голосуйте за цих нейтральних людей, але не забувайте, що ваш життєвий час проходить вже у жасі і словоблудії! Треба сильні, сміливі, патріотичні люди! Не бійтесь, націоналистів! Увесь світ націоналістичний!!!!! Не дай БОЖЕ образити у ЕВРОПІ когось із корінного населення, або їхню мову, або викинути папірець на ЇХНЮ ЗЕМЛЮ!!! А що в Україні???? Степан Андрійович Бандера у п.2 Декалогу українського націоналіста сказав: НЕ ДОЗВОЛИШ НІКОМУ ПЛЯМИТИ НІ СЛАВИ, НІ ЧЕСТІ ТВОЄЇ НАЦІЇ! І ЦЬОМУ СЛІДУЮТЬ ГІДНІ ПРЕДСТАВНИКИ ІНШИХ СИЛЬНИХ НАЦІЙ! СКІЛЬКИ ВЖЕ ВИ БУДЕТЕ ЗАГЛЯДАТИ В РОТ І ДУПУ МОСКОВИТАМ ТА ІНШИМ??? Доголосувались, догрались, доїли одне одного, дозраджувались до того, що розумні молоді люди тікають з такої землі!!! вони не хочуть з вами жити і працювати на вас, А комусь же це вигідно! ОСЬ І ТЕПЕР, ЩОБ ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ВО СВОБОДУ НА ВИБОРАХ ВИ ЇХ ГАДИТЕ, ВИСМІЮЄТЕ. Ну що ж, доки ви тут, то є і ваша чорна робота, але розплата буде!

 12. Влас

  Тягнибок онук цадіка Менахема-Менделя Шнеєрсона, дід Юлії Тимошенко – Абрам Капительман, до другої світової війни працював директором третьої єврейскої школи, З Яценюком і Ющенко зрозуміло і так. Якщо євреї керують українцями, то чого неграм не співати і не грати в футбол за Україну ?

 13. alba regia

  Люди,УКРАИНЦЫ, вы же видите – хам недавно от параши сидит на троне
  всю Украину разграбили его алчные псы,взмахом лапы в парламенте забрали у нас конституцию,права,землю,свободу.Если мы их не сметем останемся у них рабами навсегда.Я с юга Украины и призываю всех голосовать за нашу СВОБОДУ.Спасем от бандитов себя,наших детей и внуков. Только “CВОБОДА” даст нам СВОБОДУ.

 14. Гоцман

  Царь бандерлогов лучше б о своих беспокоился.Их большенство в советах,а жопошники еще те.

 15. НАЦІОНАЛІСТ

  СВОБОДА – ПОНАД УСЕ ! СЛАВА УКРАЇНІ !

 16. oleksavolare

  Слава Богу, що наші вдомазрощені політичні критикани не згадали про колишнього міністра збройних сил-Анатолія Гриценка! Усім кісточки перемили і Тягнибоку, і Арсенію, і Юльці, і Бандері навіть а про пана Анатолія суцільна тиша. Ніби й нема на світі такої людини, нібі ніяких думок від нього не лунало. Ну хоч поганого нічого і то вже гарно!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.