Депутат облради Степан Барна вступив у партію «Фронт Змін»

Поділитися

Україну окупували злочинці. Вони вбивають віру та руйнують країну. І тому я переконаний для кожного свідомого громадянина настав час рішень. Сьогодні я вступив у «Фронт змін». Бо переконаний – призвання кожного справжнього чоловіка у цей час наступне: посадити злочинців, відродити віру, відбудувати Україну. Я переконаний, час розчарувань і поразок минув. Сьогодні настав час віри й наступу. Усе своє свідоме життя я не бігав за посадами, не створював «бізнес» на посадах у владі. Я боровся з цією владою. Батько Олександра Македонського цар Філіп сказав: «Розділяй і володарюй». Влада діє за цим правилом. Ми маємо послугуватися словами великого Гете, який сказав: «Розділяй і володарюй гарне правило, але об’єднуй та веди» – це велике правило. Я вступив у «Фронт змін», бо Арсеній Яценюк той політик, який зміг подолати амбіції «вождя» й зробив крок до об’єднання опозиційних сил. Маючи прохідний рейтинг, маючи 100% гарантію проходження в парламент – він зумів переступити

через себе й зробити кроки до об’єднання опозиції. Я практично щодня спілкуюся із жителями Тернопільщини. Сотні людей на кожній зустрічі говорять, просять, та що там говорити, ВИМАГАЮТЬ одного – об’єднання опозиції. Тому я у «Фронті змін». На Тернопільщині це буде Фронт проти “безпрєдєлу” влади, корупції чиновників. Це буде Фронт проти зубожіння й бідності. І головне… Це буде Фронт проти безнадії й зневіри.

 

Степан Барна

Наливайченко: Праймеріз та єдиний список – формула успіху для опозиції

Віктор Пшонка: “Прокурори повинні повною мірою використовувати свої повноваження для подолання негативних тенденцій у протидії злочинності та корупції»