Проведення Чемпіонату світу з водо-моторного спорту в Тернополі обговорюватимуть в Києві

Поділитися

29 березня відбудеться прес-конференція, присвячена проведенню цього року в Україні чемпіонатів світу та континентальних першостей із водно-моторного спорту. Тут обговорять і особливості проведення цього року Чемпіонату світу з водно-моторного спорту у Тернополі.

Національна федерація водно-моторного спорту України поновила традицію проведення в Україні світових та континентальних першостей.

Протягом останніх трьох років національна команда «Український дух» здобула світове визнання, ставши дворазовим чемпіоном світу, призером європейської першості та чемпіонату Італії у найпрестижніших класах перегонів на моторних човнах. Проект «Український дух» розпочав у 2010 році нову еру українського водно-моторного спорту, виборовши вперше за часи незалежності право проводити в Україні Чемпіонат світу із морських перегонів Powerboat Р1 в Ялті. Ці змагання було визнано кращою подією року.

Цього року Україна в Тернополі прийматиме Чемпіонат світу у класах JT-250 та Formula 500, Кубок Європи в класі гідропланів SBIP H-2000 та Кубок мера Тернополя в класі Т-550. В липні у Києві пройде Чемпіонат світу з аквабайку, а у м. Вишогород Київської області відбудеться один із етапів Чемпіонату світу у класі F1H2O.

Про здобутки української команди, її подальші плани та плани щодо проведення у 2012 році світових чемпіонатів в Україні говоритимуть:

  1. Віктор Шемчук – Президент Національної Федерації водно-моторного спорту України, дворазовий чемпіон світу, народний депутат України;
  2. Дмитро Герасименко – чемпіон світу та бронзовий призер чемпіонату Європи (2011р.);
  3. Сергій Надал – міський голова міста Тернопіль;
  4. Василь Вірастюк – заслужений майстер спорту України, володар титулів «Найсильніша людина України» та «Найсильніша людина світу» (2004), лідер групи підтримки команди «Український дух».

 

Місце проведення: інформагентство УНІАН (вул. Хрещатик, 4).

Початок прес-конференції: 11.30.

Телефон для акредитації: (044) 498-17-67

Тернопільські лісівники – журналістам

З Мокрієм на Королевську працюють в Тернополі Ханас і Чорнозуб. Мета – “підім’яти” блогерів та “нет” під владу?