Тернопільські лісівники – журналістам

Поділитися


Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства ініціює створення «Алеї журналістів» у Тернополі

Робота журналіста чимось подібна до лісівничої і поєднує їх творчість. Так само як журналіст скрупульозно підбирає кожне слово і створює черговий матеріал, лісівник, у свою чергу, піклуючись про кожне деревце, створює ліс. Різниця полягає лише в очікуванні результату праці, адже потрібно довго чекати, аби маленькі саджанці перетворилися на повноцінну лісову ділянку.

2009 року Держкомітет лісового господарства разом з Міністерством освіти і науки започаткували нову традицію в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» – садіння пам’ятних ділянок лісу, парків, скверів та алей…

Майже у кожному обласному центрі є алеї, створені власноруч журналістами. На жаль, у Тернополі такої алеї немає. Тож наше управління вирішило виправити цю помилку і готове виділити деревця для створення «журналістської алеї».

Проблема залишається за головним – виділення земельної ділянки для цієї мети. Враховуючи те, що у парках проводяться вирубки старих дерев через їхню непридатність і шкідливість, можна було б на їхньому місці посадити нові і зробити одразу дві гарних справи – і зелені легені Тернополя відновити і журналістів пошанувати.

Прес-секретар Тернопільського обласного управління

 лісового та мисливського господарства Марія Сабан

 

Нардеп з Тернопільщини Василь Деревляний зацікавився МММ

Проведення Чемпіонату світу з водо-моторного спорту в Тернополі обговорюватимуть в Києві