111

У деяких засобах масової інформації з’явилася інформація про те, що студентам Львівського національного університету імені Івана Франка через брак коштів зменшено стипендію.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту здійснило перевірку цієї інформації, за результатами якої, жодного випадку зменшення стипендії студентам не зафіксовано.

Проте, дійсно, в окремих вищих навчальних закладах були виявлені випадки несвоєчасної виплати індексації на стипендії.

З огляду на зазначене, Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник підписав наказ, яким зобов’язав усіх керівників вищих навчальних закладів вжити вичерпних заходів для забезпечення своєчасних розрахунків: заробітна плата, стипендія та індексація на неї. Також в наказі Міністра зазначено, що керівники, які допустили несвоєчасне нарахування та виплату індексації стипендії будуть притягнуті до персональної відповідальності, аж до звільнення.

«З понад 480 державних вищих навчальних закладів практично у всіх закладах своєчасно і в повному обсязі, враховуючи індексацію, виплачена стипендія. Затримка з виплатою індексації мала місце лише в п’яти вищих навчальних закладах. І причина єдина – це, перш за все, неналежне виконання своїх обов’язків керівництвом кількох вищих навчальних закладів. Ніхто не має права позбавляти студентів стипендії, розмір якої чітко визначений Урядом України. Винні будуть притягнуті до суворої відповідальності», – прокоментував цю ситуацію Дмитро Табачник пише сайт Міністерства освіти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.