До 10-ти річчя найбільшої теренової гри в Україні “Гурби-Антонівці” організатори піднесли приємний сюрприз для сотень тих, хто з нетерпінням очікує старту цьогорічної гри!

Поділитися

Увага! Оновленні правила гри ‘Гурби – Антонівці – 2012’!
Правила ювілейних, десятих Гурбів зазнали якісного оновлення! Цього року проти стандартних двох куренів (жовтого та червоного) діятиме ще й курінь диверсантів, сформований з 30 гравців ветеранів “Гурбів – Антонівців”.

Отже, цьогорічна гра, яка відбудеться з 28 квітня – по 1 травня, обіцяє бути ще більш динамічнішою та непередбачуваною!

Деяких змін зазнали і основні правила:

  • всі команди (курені)  матимуть на початку гри 1000 балів, і основним завданням кожної команди буде втримання найбільшої кількості балів до кінця гри;
  • за кожного вбитого члена команди буде відмінусовано певну кількість балів і у диверсантів життя набагато “дорожче” ніж “життя” звичайного стрільця з куреня жовтих чи червоних.
  • захоплений прапор супротивника протягом двох годин потрібно буде доставити до РВС, за що нараховуватиметься бонусні 300 балів. В разі недоставляння прапору протягом встановленого часу, команда не отримає додаткових балів, якщо ж прапор не буде доставлений до РВС до кінця дня з команди зніматиметься 300 балів.
Війна «на два фронти» для кожної з трьох команд, можливість різноманітних тактичних комбінацій, складність в визначенні переваги та при підрахунку «вбитих» і «поновлених» гравців, – все це змушує команди атакувати і здобувати перемогу.

Детальніше про оновлені правила гри читайте в оновленому положені гри.

Поспішай за враженнями! Зголошувальна кампанія  триває до 20 квітня.

P.S. дивіться нове відео-мобілізацію на “Гурби-Антонівці”

Друзів не вибирають… мабуть…

Сьогодні виповнюється 80 років від дня народження Георгія Петрука-Попика