“Фронт змін” на Тернопільщині вирішив

Поділитися

29 квітня 2012 року відбулася чергова конференція обласної організації політичної партії «Фронт змін», участь в якій взяло 36 делегатів зі всіх районів області.

 Під час засідання партійці обговорили суспільно-політичну ситуацію в державі в контексті об’єднання двох найбільших опозиційних партій – «Фронту змін» та «Батьківщини». Представники всіх районів запевнили, що готові до об’єднання на своєму у рівні заради збереження державності та заради протидії антиукраїнській політиці правлячого режиму Януковича.

 

Незважаючи на гостроту поставлених питань у внутрішньопартійній дискусії, всі крапки над «і» було розставлено та члени конференції одноголосно підтримали текст резолюції, в якій закликали до Об’єднання всі демократичні сили, які відчувають відповідальність за долю України (додається).

 

Делегати обговорили технічні моменти формування штабів, подальшої співпраці депутатів місцевих рад, щодо іншої партійної роботи. Зокрема, до діючих членів ради (Богдан Буяк, Ігор Дудка, Зеновій Ясеник, Сергій Сімчук, Юрій Юрик) обласної організації партії було дообрано: Романа Заставного, Володимира Дідича, Володимира Шашкіна, Олега Клепача, Ігоря Вонса, Степана Барну.

 

Головою обласної організації члени ради обрали Романа Заставного, який наголосив: «Ми сьогодні живемо в непростий час, коли інстинкт самозбереження домінує в кожній людині. А влада зосередилась на тому, щоб спекулювати на цьому. Тому ми повинні бути відважними і тоді перемога буде за нами».

Дорогі однопартійці, шановні українці.

 

 

Зараз все українське суспільство є свідком того, як чинна влада нищить країну, яку ми будували двадцять років нашої незалежності. Це проявляється у всіх без винятку сферах життя українців: починаючи від політичних питань і закінчуючи мізерними зарплатами й пенсіями. Цинізм та брехня стали головними символами влади президента Януковича.

Але чи будемо ми з вами залишатися мовчазними свідками свавілля цього режиму? Відповідь однозначна – ні. І перші кроки вже зроблені. Дві найпотужніші опозиційні сили – партії «Фронт Змін» та «Батьківщина» оголосили про створення Об’єднаної опозиції напередодні парламентських виборів 2012 року. Українське суспільство отримало чіткий сигнал – є сила, яка здатна зупинити антинародну владу Януковича та його посіпак.

Це крок, якого наш народ чекав багато років. Лідери Юлія Тимошенко та Арсеній Яценюк поведуть опозицію на вибори під єдиним прапором демократії.

Тернопільська обласна конференція політичної партії «Фронт Змін» заявляє про свою підтримку таким діям лідерів опозиції. Впевнені, що кожен партієць самовіддано працюватиме, щоб забезпечити перемогу Об’єднаній опозиції.

Закликаємо також до Об’єднання всі демократичні сили, які відчувають відповідальність за долю України.

 

Слава Україні!

 

Прийнято 28 квітня 2012 року

Нехай земля квітує всюди, природу збережімо, люди

Антимонопольний комітет оштрафував на 5 тисяч гривень Бучацьку автомобільну школу