Як працює прокуратура Тернопільщини: мовою цифр “реальних бабок”

Поділитися

Органами прокуратури Тернопільської області, шляхом звернення із позовними заявами до суду, вживаються заходи щодо наповнення держбюджету та інших державних цільових фондів.

 Так, у квітні поточного року прокурором Монастириського району скеровано до Тернопільського окружного адміністративного суду позовну заяву в інетерсах Бучацької міжрайонної державної податкової інспекції до одного із комунальних підприємств району про стягнення податкого боргу на суму понад 38 тис. грн.

Окрім цього, постановою Тернопільського окружного адміністративного суду задоволено позовну заяву прокурора Теребовлянського  району в інтересах держави в особі ДПІ у Теребовлянському районі до одного із  підприємств цього району і стягнуто ПДВ в сумі 137 тис. грн.

Подібним чином, постановою Тернопільського окружного адміністративного суду задоволено позов прокурора Бучацького  району в інтересах держави в особі управління ПФ України в Бучацькому районі до одного із  підприємств району і стягнуто заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску на суму 77 тис. грн, повідомили “Про все” у   прес-службі прокуратури Тернопільської області

 

Як у “Подолянах” міліціонери “розважались”

У Тернополі відбулись розбірки з автоматами (відео)