Наливайченко на Тернопільщині наїхав на деяких політиків

Поділитися
Голова політради партії «Наша Україна» Валентин Наливайченко назвав створення “правиці” безвідповідальним кроком збанкуртілих політиків та закликав партійців долучитися до об’єднаної опозиції. Про це він сказав під час ефіру на Тернопільському обласному радіо.

“Спроби організувати так звану  “правицю” є безвідповідальним кроком збанкрутілих політиків. Вони мають покаятись, бо протягом десятиліть обдурюють українських людей, годуючи їх обіцянками про об’єднання. Ці політики заради власних амбіцій та сумнівних політичних дивідендів вносять розбрат в опозиційний табір, дезорієнтують  патріотичного виборця та забирають шанс на зміну політичного курсу країни, – відзначив політик.

З його слів, такі дії  лише дискредитують правоцентристську ідеологію. Тому, на його переконання, «Наша Україна» має діяти в об’єднаній опозиції. «Ми зможемо додати єдиній опозиції необхідного державницького, національного, ідеологічного компоненту», – зауважив Наливайченко.

Він закликав усіх членів партії та колег стати пліч-о-пліч з партнерами по опозиційному об’єднанні. «Лише національна солідарність змете збанкрутілу антиукраїнську владу», – підкреслив Наливайченко.

Як повідомлялось, на початку квітня Валентин Наливайченко вже заявляв, що Партія «Наша Україна» повинна увійти до об’єднаної опозиції.   Натомість у березні голова «Нашої України» екс-президент Віктор Ющенко запропонував соратникам створити нове об’єднання опозиції  з декількома патріотичними партіями-союзниками: Конгрес українських націоналістів, Собором і УНП, як альтернативу Комітету опору диктатурі (КОД), до якого партія «Наша Україна» входить з дня створення.

Нагадаємо, під час з’їзду перший заступник голови партії «Батьківщина», який відбувся 30 березня, Олександр Турчинов заявив, що партії «Батьківщина», «Фронт змін» та деякі інші учасники Комітету опору диктатурі сформують спільні виборчі списки протягом квітня, повідомляє Тиждень

У садочках Козови вчили дітей правильно розмальовувати писанки

Руслан Кулик закликатиме кандидатів в депутати не вкладати гроші в білборди із своїм зображення чи красивими гаслами, а відремонтувати хоча б декілька ям на українських дорогах