Наливайченко розкритикував молодіжну політику, яку проводить влада

Поділитися

Громадсько-політичний діяч, екс-голова СБУ Валентин Наливайченко засудив українофобський характер дій теперішньої влади і, зокрема, практику міністерства освіти щодо направлення сотень тисяч бюджетних гривень на фінансування заходів проросійських молодіжних організацій, які відверто працюють на інтереси чужої держави. Про це політик заявив під час зустрічі з пластовим осередком села Жизномир, Бучацького району.

«Молодіжна політика в Україні повинна будуватися по-іншому. Держава повинна підтримувати українські партіотичні організації, такі як Пласт», – вважає Наливайченко.

Він відзначив видатну роль, яку Пласт відіграв у боротьбі за Україну, адже саме ця організація створила середовище, котре пізніше воювало в ОУН-УПА, виховала молодих патріотів, котрі й здобували українську незалежність та бережуть її тепер.

«Відновлений Пласт відіграє дуже важливу роль в Україні. Він дає молоді як дозвілля, так і виховання у християнському і патріотичному дусі», – наголосив Наливайченко.

«У Пласті твориться довіра між вами, гартується характер. Дисципліна і витривалість, здоров’я тіла і духу стануть вам у пригоді. Переконаний – саме тут закладаються майбутні команди тих, хто розвиватиме і зміцнюватиме Україну у майбутньому», – сказав політик.

 

 

 

Наприкінці зустрічі пластуни отримали у подарунок туристичне спорядження – намети, спальні мішки та каримати.  В свою чергу пластуни прийняли Валентина Наливайченка в члени пластприяту куреня імені братів Лепких.

 

 

Дворовий спорт у Тернополі (відео)

Як зробити рум’янець “привабливим”?