111

Арсеній Яценюк оголосив, що 12 травня відбудеться Форум об’єднаної опозиції. На ньому буде проголошено програму змін від опозиції. Сьогодні тернопільській інтернет-газеті “Про все” вже відомі деякі подробиці домовленостей. Зокрема, від обласного центру до Верховної Ради опозиція підтримає Романа Заставного. Нардеп Іван Стойко не підтриманий опозиціонерами на “бучацькому округу”. Чи потрапить він у прохідну частину списку – питання залишається відкритим. За даними наших джерел, Іван Михайлович не має підтримки і розуміння у столичних партійних босів. Його політичному шефу Кириленку важливо закріпитися у першій десятці загального списку, щоб не втратити обличчя. З оточення Івана Стойка “вийшла деза” про те, що він претендує нібито очолити штаб об’єднаної опозиції на Тернопільщині. Місцеві політики дану інформацію не коментують, а сміються як з анекдота.

Не отримав підтримки по “вотчині Стойка” й Валентин Наливайченко. Його нібито пообіцяли записати 20 номером до єдиного опозиційного списку.
Не балотуватиметься по мажоритарці й нардеп-бютівець Деревляний. Він у прохідній частині списку. За неофіційними даними, які поширюють представники конкуруючих опозиційних партій, василь Деревляний не прохідна фігура на жодному мажоритарному окрузі Тернопілля. По південному “чортківському” округу “свободівці” відстояли кандидатуру Олега Сиротюка. Сам пан Олег заявив “Про все”, що не володіє такою інформацією і тому не може її ні підтвердити, ні спростувати. По “тернопільському селянському округу” (Тернопільський, Гусятинський, Підволочиський райони) та націоналістичному (Бережани, Бучач, Монастириська) затверджені нібито кандидатури від БЮТу. Хто саме – наразі невідомо. За такою логікою по північному округу мав би балотуватись свободівець Михайло Головко.3 comments

  1. Віра

    Вкотре переконуюся, що це так зване об’єднання спрямоване виключно на задоволення амбіцій окремих політиків. Зокрема, таке враження склалося про таких вискочок як Стойко та Наливайченко… Останньому зайді узагалі не місце на Тернопільщині!!!

  2. Deni

    Якби народ нарешті розплющив очі та почав думати головою, то, по-перше, зрозуміли б, хто дійсно є опозицією, по-друге, піднялися спільно з «Батьківщиною» проти правлячого режиму Януковича. Той, кого влада боїться найбільше, кого влада сьогодні нищить, – і є істинною опозицією!

  3. Галя

    На відміну від Наливайченка, політичного приспособенця та Стойка – партійної маріонетки, – Деревляний – є дієвим політиком та справжнім опозиціонером!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.