111

Цікавою виявилася статистика порівняння кількості Великодніх наборів, які від влади отримали малозабезпечені. Якщо раніше чиновники старалися збільшувати кількість подарунків, то цього разу мер їх зменшив. Побільшало лише … самих чиновників, які їх вручають… Парадоксально, але в команді пана Надала працює той, хто при Заставному якраз і організовував процес вручення кошиків. Йдеться про начальника управління транспорту Ігоря Мединського, який ще 2 роки тому очолював управління соціального захисту.
Зокрема, у 2007 році до Великодніх свят роздано 630 продуктових наборів та 550 пасок на  суму 23,9 тис. грн. Великодні подарунки отримали 66 багатодітних сімей, 420  малозабезпечених громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, спричинених інвалідністю, хворобами, сирітством – читаємо в інтервю з тодішнім заступником міського голови Р.Легким  (http://www.rada.te.ua/novyny/arhiv/5399.html), який згодом і пригрів свого однопартійця-рухівця І.Мединського на підлеглій собі посаді.
У 2009 році кількість охоплених подарунками від влади суттєво зменшилась (якщо сумарно, то майже в 5 разів) – роздано 343 пасок та продуктових наборів для малозабезпечених громадян, та тих, які перебувають у складних життєвих обставинах, спричинених інвалідністю, хворобами, сирітством (http://www.rada.te.ua/novyny/arhiv/6947.html). Можливо, політики стратилися на дочасні вибори до обласної ради і не так активно помагали тим, хто цього потребує, адже Великдень в тому році був вже після дня голосування. А можливо, позначилася і світова фінансова криза… Хто зна…
Зате у 2010 році ситуація не просто виправилась, а до отримання халявних наборів долучилися ще і мешканці сіл, які розташовані по сусідству з Малашівецьким сміттєзвалищем (http://www.rada.te.ua/novyny/arhiv/7225.html). Разом подарунки отримали 457 сімей (з них 57 сімей с. Малашівці, с. Миролюбівка, с. Іванківці, с. Лука).
А вже цього року щасливих пільговиків виявилося лише 400, зате вручати подарунки було кому – і міський голова С.Надал і секретар ради І.Турський (http://www.rada.te.ua/novyny/11875.html). До того ж було ще влаштовано концерт силами студентів Галицького коледжу (назву цього закладу безграмотна керівниці прес-служби міської ради Катерина Калуш написала з малої літери – див.вкладений файл). Цікаво, чи згадають малозабезпечених в наступному році, адже вибори до Парламенту пройдуть, і нових скоро не буде…Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.