В оренду пропонується 7 об’єктів у Тернополі: вокзальні площі та офісні приміщення

Поділитися

Регіональне відділення ФДМУ по Тернопільській області  у квітні 2012 року пропонує в оренду 7 об’єктів державної форми власності, які знаходяться  у місті Тернополі і можуть бути використані для здійснення підприємницької діяльності.

Регіональне відділення, у світлі завдань визначених Національним планом дій  щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава”, виступає орендодавцем майна державної форми власності і має намір передати в оренду наступні  об’єкти:

 1. Частина нежитлових приміщень (площа 16,2 кв.м) першого поверху Вокзалу станції Тернопіль терміном на 1  рік для розміщення торговельного об’єкту з продажу продовольчих товарів (крім товарів підакцизної групи).

2.Частина нежитлових приміщень ( площа 347,3 кв.м  , у  т.ч.- 9,0 кв.м – площа спільного користування) другого поверху Вокзалу станції Тернопіль  терміном на 2  роки 364 дні. Мета здачі об’єкта в оренду  для розміщення кафе, що не здійснює продаж товарів підакцизної групи.

3.Частина нежитлових приміщень (площа 50,2 кв. м ) першого поверху Вокзалу станції Тернопіль терміном на 2  роки 364 дні. Мета здачі об’єкта в оренду:  для розміщення кафетерію, що не здійснює продаж товарів підакцизної групи.

Всі три об’єкти знаходяться за адресою: майдан Привокзальний, 1, м. Тернопіль. Балансоутримувач: Відокремлений підрозділ „Вокзал станції Тернопіль” Державного територіально-галузевого об’єднання „Львівська залізниця”(0352) 47-23-08, 47-22-53.

Балансоутримувачем наступних чотирьох об’єктів є: Державна установа „Госпрозрахункова група Тернопільської обласної державної адміністрації”, тел. (0352) 52-56-79.

4. Частина нежитлових приміщень навчально-інформаційного центру (площею 135,5 кв.м) за адресою: вул. Шпитальна, 7, м. Тернопіль для розміщення офісних приміщень терміном на 2  роки.

5. Частина нежитлових приміщень навчально-інформаційного центру (площею 306,35 кв.м) за адресою: вул. Шпитальна, 7, м. Тернопіль для розміщення офісних приміщень терміном на 2  роки.

6. Частина нежитлових приміщень навчально-інформаційного центру (площею 118.3 кв.м) за адресою: вул. Шпитальна, 7, м. Тернопіль для розміщення офісних приміщень терміном на 2  роки.

7. Частина нежитлових приміщень навчально-інформаційного центру (площею 338,65 кв.м) за адресою: вул. Шпитальна, 7, м. Тернопіль для розміщення офісних приміщень терміном на 2  роки.

Заяви про оренду зазначених об’єктів приймаються протягом десяти робочих днів з дня опублікування оголошення за адресою: 46008,  м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11 (каб. 603), РВ ФДМУ по Тернопільській області.

У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону  України „Про оренду державного та комунального майна”.

Останній день подачі документів 11 квітня 2012 року.

Детальну інформацію щодо об’єктів оренди можна отримати в РВ ФДМУ по Тернопільській області за телефоном (0352) 52-36-38 та у газеті “Відомості приватизації” (№13 від  28.03.2012), повідомляє “Про все”  прес-служба РВ ФДМУ по Тернопільській області

Виклики сучасності – наркоманія та СНІД. Ініціативи громадськості Тернопілля у вирішенні проблем, їх можливості та досвід

Як готують екскурсоводів у Тернополі