6 серпня Тернопіль і Україну охопить страйк

Поділитися

Юрій Шухевич, син Героя України Романа Шухевича, керівникаОУН, запрошує тернополян та усіх українців приєднатися до організації страйків.

Вимоги: люстрації, реституції, лібералізації, легалізації, НАТО, ЄС.

Іншими словами: демонтаж прихованого СССР.

Другий: у понеділок, 6 серпня 2012 року. Не виходити до роботи.

Страйк децентралізований. Чиста громадська дія. Окрім того, на політичних акціях, не забувайте про дієслово ЛЮСТРАЦІЇ. Не піднімайте над головою чиїсь прізвища. Прізвища, це люди, котрих куплять, залякають і вони змінять свою думку. Дієслово до виконання. Перший камінь у фундамент незалежності.

Сторінка на fb
http://on.fb.me/MTrS4X

Додаткові матеріали:

1. Дослідження “Люстрації або Україна під владою КГБ”
http://scr.bi/MHDF3B також http://bit.ly/LEhTtO

2. Продовження дослідження, КГБ 2012: методи, платформи, виконавці
http://scr.bi/MlmDbi

3. Законодавство про страйк
http://scr.bi/Pvl4fe

4. Форми ненасильницького спротиву
http://scr.bi/NJr00C

Ні в Україні, ні тим більше у совку традицій страйкувати не було. Були поодинокі випадки, котрі або жорстоко придушувалися, або були здебільшого зпровокованими для відстоювання власника.

Напевно, деякі громадяни не розуміють, що вони живуть у прихованому СССР. Можна також погодитися, що таким громадянам нічого не відомо про цивілізовані країни, про країни сусідів.

Наведу невеликий список: Бельгія, Велика Британія, Греція, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Канада, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Сполучені Штати Америки, Туреччина, Угорщина, Франція, Чехія, Литва, Латвія, Естонія, Румунія, Болгарія, Словаччина, Словенія, Албанія і Хорватія.

А тепер згадаємо про інституції, традиції із захисту прав людини у вищенаведених країнах.

А тепер порівняємо проблематику прав людини у вищенаведених країнах і у прихованому совку.

Теж саме зробимо із соціальним захистом, рівнем демократії.

Теж саме зробимо із культурою, охороною історичних пам‘яток.

Культурою політичної боротьби.

Іншими словами, у громадян України є дві дороги розвитку:
цивілізований або неосовковий.

Цивілізований, це приєднання до демократичних, правових країн.

Неосовковий, це висміювання, оббріхування цивілізації, постановка утопічних цілей і так далі: методи КГБ я надав посиланням вище. І, у висновку, колупання на своєму дворовому пісочку.

Тепер до страйку. Приєднання до цього руху продемонструє ваші знання іншим громадянам. Кримінально-фашистській гебні вигідно, щоби знання
про цивілізацію ніхто не поширював, і тим більше не відстоював рух назустріч. Чим більше громадян звільниться від гебешно-совкових міфів про ключові слова будівництва цивілізації: люстрації, реституції, лібералізації, легалізації, НАТО, ЄС, тим менше шансів у ерзац-влади зберегти свій прихований совок.

Тепер трошки згадайте про Німеччину на міжнародній арені (з останнього: мільярдне фінансування економічних реформ ЄС, відставка президента за підозрою у корупції, відставка керівника спецслужби, бо той не справився у боротьбі з нео-нацистськими організаціями), впевнений, Ви згадаєте більше. І Берлін, і телеканал Arte і так далі.

Ось декілька посилань:

1. Фейсбук-сторінка страйкарів метрополітену Штуттгарта налічує 8220 лайків. Яка країна у Європі найліпша за соціальним й економічним рівнем? Вірно, Німеччина https://www.facebook.com/ssb.streik.info

2. Визначення поняття “страйк”. Дуже цікаво: порівняйте хоча б за об‘ємом інформацію про страйки у Німеччині й Україні http://de.wikipedia.org/wiki/Streik

3. Чудово. Навіть є таке телебачення, у Німеччині звісно, streik.tv http://www.streik.tv/

4. І ще один здоровенний портал страйків Німеччині. ще питання? http://www.verdi.de/

Або згадайте Чехію. На моїх очах від 1995 року до 2005 року там були проведені чудові реформи саме за тими ключовими словами, котрі я вам пропагую.

Я розповідаю про те, що особисто сам пережив і зрозумів, так як мав щастя жити у Чехії 10 років, потім 6 років в Україні, і нині живу у Німеччині.

P.S.

Гебешно-кримінально-совкові міфи про НАТО та терапія проти них
http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua/868.htm

До глави греко-католицької церкви написали відкритий лист з приводу ганьби губернатора Тернопільщини

Сьогодні ввечері відбудеться церемонія відкриття ХХХ Олімпійських ігор, які цього разу відбуваються у Лондоні