Михайло Ратушняк: Втратимо мову – втратимо державу!

Поділитися

У вівторок, 3 липня, Верховна Рада ухвалила у другому читанні скандальний «мовний» законопроект ­– за нього проголосували 248 депутатів.

Цим правляча нині політична сила повністю розкрила свою антиукраїнську суть. Тепер вона вже відкрито прагне знову піднести страшну для всього українського політику русифікації на державний рівень. Проте «здала» мову не лише влада, а й опозиція, яка хоч називає себе національною та демократичною, домовилася з провладною більшістю і фактично пожертвувала рідною мовою заради своїх партійних інтересів.

Тепер перед українцями постав дуже серйозний виклик, який загрожує не лише знищенням рідної нам мови, адже це лише один із кроків нищення України як держави та нації. У нас уже забрали фабрики й заводи, а разом з ними розвиток інфраструктури та робочі місця! Уже окупували інформаційний простір! Тепер вони знищують мову! Скоро захочуть забрати і землю! Українці! Не маємо права мовчати!

Законопроект “Про засади державної мовної політики” (№ 9073) не можна вважати прийнятим

Михайло Апостол закликає усіх жителів Тернопілля, зокрема, і його рідної Теребовлянщини, стати на захист найсвятішого для кожного українця – рідної мови