У вівторок, 3 липня, Верховна Рада ухвалила у другому читанні скандальний «мовний» законопроект ­– за нього проголосували 248 депутатів.

Цим правляча нині політична сила повністю розкрила свою антиукраїнську суть. Тепер вона вже відкрито прагне знову піднести страшну для всього українського політику русифікації на державний рівень. Проте «здала» мову не лише влада, а й опозиція, яка хоч називає себе національною та демократичною, домовилася з провладною більшістю і фактично пожертвувала рідною мовою заради своїх партійних інтересів.

Тепер перед українцями постав дуже серйозний виклик, який загрожує не лише знищенням рідної нам мови, адже це лише один із кроків нищення України як держави та нації. У нас уже забрали фабрики й заводи, а разом з ними розвиток інфраструктури та робочі місця! Уже окупували інформаційний простір! Тепер вони знищують мову! Скоро захочуть забрати і землю! Українці! Не маємо права мовчати!

2 comments

 1. Юрій

  Доброго дня!
  Якщо вся Україна повстане і піде на вулиці, то хто тоді буде працювати на тих же самих фабриках, заводах! Економіка і так в нас на мізерному розвитку а коли вона ще й зупиниться це взагалі буде катастрофа! І піднести Україну просто буде не можливо!
  Такими питаннями повинні займатись нами же обрані депутати, яким ми довірили свої голоси і управління!!! А не при кожній перепалці плакатись і піднімати народ!
  У розвинутих країнах громадяни ходять на роботу виконують покладені на них функції, і мало що думають що там робиться у парламенті, а також і політики виконують свої завдання у парламенті, і думають як покращити життя людей!
  А у нас, піднімуть одне питання або законопроект у ВР, і то чубляться, то обливають один-одного брудом, то виправдовуються хто біліший і правильніший! А люди повинні, і на роботу ходити, і про політиків думати ще й як сім’ю прогодувати!!!
  Це Ваша сторона медалі і Ви з нею розбирайтесь!
  З повагою . . . !

Напишіть відгук