Наливайченка перекинуть з мажоритарки у список

Поділитися

Валентин Наливайченко збирається вступити в партію УДАР Віталія Кличка і можливо, балотуватися по виборчому списку цієї партії.

Про це в п’ятницю пише газета Комерсант із посиланням на джерело в партії.

“Плани йти за списком є, очікується, що в середу він вступить у партію”,- сказав співрозмовник.

“Валентин Наливайченко побажав приєднатися до команди й вступити в партію УДАР. Про те, піде він по списках партії чи ні, стане відомо на з’їзді 1 серпня”,— зі своєї сторони повідомила прес-секретар Віталія Кличка Оксана Зинов’єва.

Раніше після виходу з “Нашої України”екс-глава СБУ розгорнув активну політичну діяльність в 165-му виборчому окрузі Тернопільської області.

Численні рекламні щити повідомляли виборців, що він – “єдиний кандидат від опозиції”.

За словами, першого заступника глави парламентської фракції ” БЮТ-Батьківщина” Сергія Соболєва, Наливайченко був висунутий як кандидат від об’єднаної опозиції по мажоритарному округу N165.

У той же час у партії також спокійно сприйняли обвинувачення об’єднаної опозиції в тому, що УДАР зірвав переговірний процес.

“Схоже, що в когось здали нерви. Той, хто дійсно хоче знайти компроміс, шукає для цього можливість, а той, хто не хоче,- причину,- заявив заступник глави партії, голова виборчого штабу партії УДАР Віталій Ковальчук.

“Ми завжди виступали за те, що не партійні керівники і їхні домовленості, а все-таки люди повинні визначати тих, хто буде представляти їх у парламенті”, – додав він, пообіцявши “робити все, щоб представники влади не перемогли в мажоритарних округах”.

http://www.pravda.com.ua

У Хмельницькій області СБУ затримала посадовця за одержання хабарів

До глави греко-католицької церкви написали відкритий лист з приводу ганьби губернатора Тернопільщини