Звернення до жителів Тернопільщини народного депутата України Івана Стойка

Поділитися

Дорогі тернополяни та жителі області!

Україна в небезпеці!

Сьогодні,  цинічно нехтуючи волею українського народу, без обговорення та з грубими порушеннями регламенту  злочинна бандитська більшість з подачі «ленінця Мартинюка» під кермуванням «перевертня-Литвина» та «зека-президента» , шахрайськи протиснули так зване голосування по прийняттю мовного законопроекту.

Саме такий подарунок ці «ляльководи з Банкової» підготували Путіну до його приїзду 12 липня в Україну.

Маючи нас, опозиційних депутатів, а разом з тим і  усіх вас, виборців за сліпих котят, група цих  «бандюків – янучарів»  грубо зфальсифікувала голосування із законопроекту №9073 “Про засади державної мовної політики”.

Сьогодні весь світ зрозумів – демократії в Україні не існує. Авторитаризм, диктатура та верховенство «понятій» над законом – ось гіркі реалії України.

Нині вони продали мову , завтра – продадуть державу.

І хоч де-кому здається, що «ківалівщина» спрацювала та «махінатори від влади» вкотре  зрадили та обдурили український народ – вірте – над ними гряде справедливий Божий та народний суд.

За покликом душі – ми сьогодні розпочали в знак протесту безстрокове голодування біля Українського дому. До акції  приєднуються масово кияни та гості Києва.

Вважаємо, що бандитська Верховна Рада не має права продовжувати працювати, а окупаційна влада , яка пустила своє «ракове кремлівське коріння» в Україні на чолі з Януковичем повинна піти у відставку.

Закликаємо усіх тих, хто має змогу  – їхати в Київ, долучитися до акцій протесту та зупинити масивний московський каток, який хоче знищити українську державу.

Ми разом не дозволимо їм це зробити!Зупинити  цю вакханалію , ми можемо!

Тільки разом, тільки гуртом ми збережемо нашу незалежність та суверенітет.

Зважаючи на серйозну загрозу незалежності та безпеці Української держави,

закликаю жителів патріотичної Тернопільщини, прогресивну громадськість краю, депутатів усіх рівнів рад – долучитися до акцій протесту в Києві  та на місцях.

Рятуймо Україну разом! Ми переможемо! З нами Бог і правда!

                                                                  Слава Україні!

“Підрахую” скажуть-скажуть в рифму

1 липня в арт-дворі Бучача грав скрипаль-віртуоз Віктор Гук з Монастириська (відео)