111

Тернопільська інтернет-газета “Про все” поспілкувалась з колишнім керівником Центральної виборчої комісії (ЦВК) Ярославом Давидовичем, який сьогодні у нашому місті балотується до парламенту за підтримки партії Наталії Королевської “Україна, вперед!”. Пан Давидович розповів “Про все”, чому балотується від нелюбої галичанам партії, чому не в лавах опозиції, на що розраховує під час виборів і навіщо Остап Ступка їздив до Бучача агітувати вірян церкви Святої Покрови віддати дияконські ворота та інші митецькі твори всесвітньовідомого майстра Іоанна Пінзеля на виставку до Лувру.

Чому еталон чесності і принциповості з Помаранчевої революції – Ярослав Давидович – підтримує скомпрометовану Наталку Королевську?5 comments

 1. Тернополянин

  Такі роботяги і трудяги тільки то і можуть, що перед виборами активізовуватись. Краще б брав приклад із Начальника Архбудконтролю Юрія Олійника, який працює не словом, а ділом!!!

  1. Святослав

   Абсолютно Вас підтримую. Неодноразово спілкувався з Олійником, і знаю точно, як він переживає за майбутнє Тернополя та мешканців. Це людина яка дійсно варта нашої довіри та підтримки. Адже ніхто як він не може справитись з проблемами громади!!!

 2. Анатолій

  Давидович примкнув до зрадниці Королевської, цікаво за скільки часу така зрадницька група зрадить інтериси для початку Тернополя, а потім і України

 3. маю ім'я

  Вже із забудовами міста розібрався наш олійник… моя сусідка дивиться у вікно і бачить не сонечко-травичку, а склопакети в новій котеджній забудові. А мій тато, котрий живе на першому поверсі – взагалі нічого зі свого вікна не бачить, крім залізного паркану, збудованого навколо нового будинку, котрий побудували на стадіоні. Колись там під вікнами грали у футбол хлопці, а зараз живуть декілька сімей з гаражами і “палісадніками за металевою решіткою”. Раніше ми нарікали, що хлопці матюкаються на стадіоні.. а тепер самі матюкаємось від сирості. вазони навіть рости не хочуть на підвіконнях, не те що люди жити.. “Дєті подзємєлья” одним словом.

  1. Марина

   Про стадіон яким “володіє” Мариновський потрібно питати в нього, тому що я впевнена, що це “підпільні” справи нашого діючого мера та колишнього бандита….деребанять бабло як можуть, а ми жителі міста платимо за віддані голоси минулих виборів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.