Микола Люшняк взяв участь у велопрощі із Монастириська до Зарваниці (фоторепортаж)

Поділитися

Кандидат у народні депутати по одномандатному округу № 166 Микола Люшняк подолав 40 кілометрів автошляхів на велосипеді під час прощі до Зарваниці пліч-о-пліч з наймолодшими прочанами. Школярі їхали з Монастириська до святині, щоб просити в Бога благословення на успішний початок нового навчального року. «Я завжди підтримую подібні заходи. – розповів Микола Люшняк. – Добре, коли діти мають велику віру в серці, чудово, коли займаються спортом. А коли це поєднано – віриш у велике і світле майбутнє України. Мене такі заходи надихають на ще більш наполегливу працю на благо нашої держави, адже ці діти варті хорошого життя, якісної освіти. Хочеться зробити все, щоб в цих чистих і щирих сердечках не з’являлося страху і сумнівів про те, яким для них буде завтрашній день».

Дорога до Зарваниці для прочан була переповнена випробуваннями. Ламалися велосипеди, але не бойовий дух школярів. Високі підйоми і звивисті схили подолати було не просто. Але учасники велопрощі всі труднощі сприймали по-філософськи, тому свій шлях до святого місця назвали першою серйозною перемогою в житті. Зупиняючись коло кожної

церкви і каплиці на спільну молитву просили сил гідно подолати цей шлях. «Я давно катаюся на велосипеді, але ще ніколи не долала такий довгий шлях. – розповіла учасниця велопрощі Гануся. – Тепер почуваюся щасливою, бо змогла довести, в першу чергу собі, що якщо маю перед собою мету – можу її досягти».

«Це не перша велопроща в моєму житті. – каже Микола Люшняк. – Але з найважчим маршрутом. Пишаюся цими дітками, адже вони без страху і сумнівів у своїх силах рушили в далеку дорогу. Нам, дорослим, є чому у них повчитися». У Зарваниці діти, в першу чергу, встали до спільної молитви. Просили в Бога сил, розуму і терпіння перед початком нового навчального року. Натхненні власним досягненням прочани вирішили шлях до дому також подолати на велосипедах.

Продавця «чар-зілля» впіймали на Бережанщині

У Тернополі на ставі проходить чемпіонат світу з водно-моторного спорту