Настав час УДАРу!

Поділитися

 За результатами Х з’їзду Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», який відбувся 1 серпня у Києві, восьмеро тернопільських УДАРівців отримали можливість відстоювати інтереси Тернопілля у Верховній Раді України. Високу довіру і сподівання на віддану працю керівництво партії засвідчило тим, що включили голову обласного осередку «УДАРу» Ігора Побера 25-им до списку кандидатів у народні депутати до ВРУ, голову виконкому обласної організації «УДАРу» Наталку Михно – 84-ою, а активіста «УДАРу» Миколу Гонту – 123-им.

«Настав час «УДАРу» – такою була основна теза з’їзду, в якому взяли участь делегати нашої обласної організації. Значний аванс довіри, який надала мені партія, поставивши двадцять п’ятим у партійному списку, зобов’язує мене його виправдати. Давно думав про те, що наша країна потребує нового типу відносин між громадянами та державою. Лише на засадах взаємодовіри, поваги та рівності усіх перед законом можна буде розкрити потенціал країни та вирватися із кола корумпованих режимів.  Всі кажуть, що потрібні зміни. А ми зробимо усе, щоб ці зміни відбулися», – зазначив голова Тернопільської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер.

Делегати з’їзду також затвердили і кандидатів по мажоритарних округах. За перемогу в 163-му окрузі змагатиметься Віталій Максимов, 164-му – Віталій Ломакович, 165-му – Володимир Петровський, 166-му – Микола Люшняк, 167-му – Олег Ваврик.

Наталка Михно, голова виконкому ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка», додала: «Усіх тих людей, яких рекомендувала Тернопільська організація ПП «УДАР Віталія Кличка», було затверджено на Х з’їзді партії. Як голова Тернопільського обласного виконкому партії, можу запевнити, що позиція нашого лідера і Центральної Ради партії відповідає моїм переконанням і поглядам на розвиток України. Віддавши рік життя партійній організації, хочу сказати, що приємним є той факт, що  всі пропозиції, подані Тернопільською обласною організацією Політичної партії «УДАР», були враховані Центральною Радою партії. Як людина партійної команди, усвідомлюю, що входження до виборчого партійного виборчого списку трьох наших активістів – Ігоря Побера, Миколи Гонти і мене є  визнанням роботи нашої організації. Переконана, що центральне керівництво партії також виважено підійшло до формування списків кандидатів на мажоритарних округах, співпрацюючи з однією із найпрогресивніших громадських організацій – рухом «Чесно».

Кожен із кандидатів у депутати до Верховної Ради України від ТОО ПП «УДАР» готовий боротися за перемогу у виборах, щоб гідно відстоювати нашу область у найвищому законодавчому органі держави, працювати над впровадженням тих законів, які сприятимуть розвитку малого і середнього бізнесу, гарантуватимуть виплату пільг соціально незахищеним категоріям, спонукатимуть за допомогою податкових канікул і зменшення податків підприємців створювати нові робочі місця…

Прес-служба ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка».

На Тернопільщині знайшли 3,5 кг ртуті небезпечних відходів

Прихильники Батьківщини більш позитивно ставляться до більшості з УДАРом (80%), ніж самі прихильники УДАРу