Чому тернопільський нардеп Орест Муц не прийшов на засідання Комітету з питань свободи слова та інформації щодо телеканалу ТВі та питань перешкоджання професійній діяльності журналіста? (аудіо)

Поділитися

Партія регіонів проігнорувала засідання Комітету з питань свободи слова та інформації щодо телеканалу ТВі та питань перешкоджання професійній діяльності журналіста.

Про це повідомляє кореспондент “Української правди” з засідання комітету.

Як повідомив на початку засідання голова комітету Юрій Стець, депутати Партії регіонів, що входять до складу комітету, попередньо давали згоду на участь у засіданні комітету.

“Коли в порядку денному з’явились питання щодо телеканалу ТВі та питань перешкоджання професійній діяльності журналістів, в тому числі Мустафи Найєма минулого місяця та Олени Притули і Єкатерини Горчинської під час конгресу газетярів, у членів Партії регіонів з’явились поважні причини: хвороба та відрядження”, – повідомив Стець.

Таким чином засідання комітету відбувається без кворуму, бо як мінімум 5 осіб з 10 відсутні.

В той же час голова комітету повідомив, що керівництво апарату Верховної ради не підтвердило ані відрядження, ані відомостей щодо хвороби народних депутатів.

Нагадаємо, до складу комітету з питань свободи слова та інформації входять наступні члени Партії регіонів: Олена Бондаренко, Володимир Ландик, Орест Муц, Олексій Федун та колишній бютівець, нині член ПР – Микола Баграєв.

Як відомо, Верховна Рада перенесла пленарні засідання на четвер для роботи в комітетах.

Свого часу, очолюючи газету “Репортер”, Орест Муц неодноразово писав про боротьбу за свободу слова. Що завадило нардепу? Ми зателефонували Оресту Муцу і він розповів, що не братиме участь в роботі комітеті, бо він перетворився на агітмайданчик.

Більшість зменшила кількість пленарних засідань, щоб опозиція не мала можливості говорити правду, – Андрій Давиденко

У Тернополі “пропісочать” сайти: конкурс на виявлення «джинси» в місцевих виданнях “Лови «джинсу»!”