Більшість зменшила кількість пленарних засідань, щоб опозиція не мала можливості говорити правду, – Андрій Давиденко

Поділитися

Народний депутат України, заступник голови Української народної партії Андрій Давиденко вважає, що перебіг останньої сесії Верховної Ради шостого скликання, яка розпочала свою роботу 4 вересня, визначатиме виборча кампанія уже до нового парламенту.

Так політик прокоментував результати першого дня роботи Ради.

Народний депутат вважає, що робота Верховної Ради з подачі більшості буде спрямована не на вирішення нагальних проблем країни, а на політичний передвиборчий піар. Більше того, пленарні засідання проводитимуться якомога рідше, аби не дати можливості представникам опозиції можливості критикувати владу.

«Події 4 вересня – це репетиція того, як буде працювати парламент у передвиборчий період. Всупереч погодженому напередодні порядку денному, сьогоднішнє засідання закрили, фактично навіть не розпочавши. Це робиться для того, щоб не дати представникам опозиції можливості виступати на пленарних засіданнях, не створювати інформаційних приводів. Думаю, що Верховна Рада буде так працювати й у найближчих два місяці», – сказав Давиденко.

Нагадаємо, що у вівторок ВР ухвалила постанову про внесення змін до календарного плану сесії, відповідно до якої 4-5 вересня депутати мають працювати в комітетах, а 6 вересня відбудеться пленарне засідання.

Крім того, на думку громадсько-політичного діяча, цю сесію влада використає для того, аби розширити свої можливості впливати на результати виборів. Зокрема, про це свідчить намір більшості прийняти скандальний законопроект «Про мирні зібрання», не чекаючи офіційних висновків експертизи Венеціанської комісії.

«Цей закон, зокрема, покликаний «розв’язати руки» силовикам в разі незгоди громадськості з результатами волевиявлення. Він спрямований на придушення, обмеження права людей на цивілізовані, демократичні акції, на захист своїх прав та свобод, – наголосив Андрій Давиденко. – Влада, вочевидь, уже готується до того, що результати виборів будуть не до вподоби активній, патріотичній громадськості, тож намагається діяти на випередження».

Юрій Олійник провів зустріч на будівництві з виборцями

Чому тернопільський нардеп Орест Муц не прийшов на засідання Комітету з питань свободи слова та інформації щодо телеканалу ТВі та питань перешкоджання професійній діяльності журналіста? (аудіо)