Дотримання основних принципів ведення Державного реєстру виборців: проблеми, перспективи, рекомендації

Поділитися

26 вересня 2012 року о 12.00 у приміщенні Тернопільського центру комунікацій за адресою: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 4/6, ТРЦ АТРІУМ (4-й поверх) ВГО «Центр підтримки громадських ініціатив» в рамках роботи Коаліції виборчих ініціатив «ДЗВІН» запрошує Вас взяти участь у засіданні круглого столу на тему: «Дотримання основних принципів ведення Державного реєстру виборців: проблеми, перспективи, рекомендації».

Метою проведення круглого столу буде обговорення нормативно-правових засад діяльності органів ведення Державного реєстру виборців, проблеми дотримання правил і принципів ведення реєстру виборців, визначено перспективи та вироблено рекомендації, які сприятимуть покращенню взаємодії суб’єктів виборчого процесу та органів ведення реєстру виборців. Значна увага звертатиметься на налагодження співпраці та посилення взаємодії органів ведення Державного реєстру з політичними партіями, громадськими організаціями, ЗМІ та виборцями.

За додатковою інформацією можна звернутись до координатора програми в Тернопільській області Андрія Гевка, тел.: 063-617-96-87 та координатора програм «ДЗВОНу» Олени Плевако за адресою: м. Київ, вул. Мельникова 81, тел.: 050-811-19-41

З повагою,

Андрій Гевко

моб.: 063 617 96 87

Анатолій Гриценко про виборчу кампанію-2012 та Івана Стойка (аудіо)

Акція «Доброї Волі»