Голова Гусятинської райдержадміністрації відкрито агітує за Надію Хоптян

Поділитися

Тернопільщина: 11 вересня 2012 відбулися зустрічі керівництва Гусятинської райдержадміністрації із представниками бюджетної сфери сіл району.

«Десант» представників райдержадміністрації на чолі із головою та заступником-керівником апарату спробували донести працівникам соціальної сфери нові ініціативи президента України та уряду, й водночас не забули про ініціативи Голови районної ради Надії Хоптян. Адже, слід відзначити, багато «прогресивних кроків» у районні здійснюються, якщо не за її безпосередньої участі, то хоча б з її ініціативи. Принаймні, на це вказували виступаючі.
Кінцівка заходу, яка відбувалася в робочий час й всі особи були при виконанні службових обовязків, перейшла на пряму агітацію «за Надію Андріївну». Настільки, що голова райдержадміністрації Олександр Собань звернувся з відкритим проханням не лише до писутніх, але й закликав їх донести інформацію й до іних мешканців села:
– Я звертаюся до Вас з проханням підтримати Надію Андріївну. Я надіюся, що буде все таки якесь порозуміння, і скажем так — ви є представники, ну, всіх основних соціальних структур, які є в селі, то ви спілкуєтесь, мова піде по селі, ви приймете виважене рішення…
http://oporaua.org

Тернопіль: Йшли дебати – не прийшли кандидати

Чому тернополянам “нічого не світить” або Щоб вижити, громадянину України потрібно мінімум 4 тисячі