Юрій Олійник провів зустріч на будівництві з виборцями

Поділитися

У середу, 5 вересня, відбулася зустріч кандидата у депутати Верховної ради України Юрія Олійника з будівельниками нашого міста.

«Я надзвичайно ціную і поважаю людей вашої професії, котрі, незважаючи на погоду, у дощ і сніг, тяжко працюють, адже з власного досвіду (оскільки пройшов усі щаблі від простого трудівника до державного управлінця) знаю, яка це важка праця», – розпочав Юрій Володимирович.

«Прикро лише, що сьогодні держава стоїть осторонь проблем цієї галузі, і нині вона виживає в основному за рахунок наших заробітчан. А так бути не повинно. Адже будівництво – це локомотив економіки – якщо воно процвітає, то процвітають і металургія, і легка, і харчова промисловість тощо.

Саме тому для нас з вами дуже важливо залучити максимальні капіталовкладення у нашу область, тому що наразі Тернопільщина, на відміну від сусідніх областей, отримує в десятки разів менше коштів для свого розвитку. Як результат, на нинішній день Тернопіль – єдине місто в Україні, яке немає об`їзної дороги, внаслідок чого тернополяни щоденно змушені дихати вихлопними газами, відсутня альтернативна гілка газопостачання, що взимку може призвести до великої біди. У нас стоять довгобудами архів, обласна бібліотека. А все чому? А тому, що областю керують чужоземці, яким байдуже до наших місцевих проблем. Вони приїхали і поїхали, задовольнивши власні потреби та амбіції. Ми ж надалі залишаємось ні з чим. Ось тому нині необхідно довірити владу тим представникам, які справді вболівають за долю рідного для них краю, бо, партії приходять і йдуть, а нам з вами тут надалі жити і творити», – підсумував Юрій Олійник.

Ми повинні відстояти наше право на правду! На Театральний майдан в Тернополі знову прийдуть лише Степан Барна та Іван Омелян?

Більшість зменшила кількість пленарних засідань, щоб опозиція не мала можливості говорити правду, – Андрій Давиденко